Bugün geçer mi?

selamlar,

dün o kadar yoğun ve bitkindim ki, "bugün ve yarın geçer mi?" şeklinde duyuru açamadım. dün bir şekilde topal aksak geçti, bugün kaldı. haftasounda kafamı biraz daha dağıtabilirim ama haftaya da ayrı bir problem öbeği beni bekliyor, sonraki haftada düzeliyor sanırsam. sabah sabah da pek sevdiğim botumu mavi boyalı merdivene sürtmüşüm, mavi çizik oluştu siyah deri üzerinde :(

soruyorum sizlere a gençler, bugün geçer mi?

sen neden bu kadar kırılgan bir adamsın? bence bunu sor kendine.

  • devorgilla the gunslinger  (31.10.14 07:33:42)
geçer

  • nuka cola  (31.10.14 07:44:35)
Geçer hem de çok güzel geçer. Bugün cuma yahu

  • innerbliss  (31.10.14 07:44:49)
thank god it's friday :)

Pazartesi Salı Çarşamba çalışmadım, dün bu üç günün işini yaptım, su gibi geçti.

Geçer kanka, işine dal, saati kovalama, bir bakmışsın akşam olmuş.

Ayrıca, senin sorunun; sleep deprivation, look it up. Belki bir nebze "burn out" sendromu.

en.m.wikipedia.org(psychology)
  • [silinmiş]  (31.10.14 07:49:27)
Neler geçmedi ki? Geçer.

:)
  • vesna  (31.10.14 07:51:21 ~ 07:52:06)
@devorgilla the gunslinger, bence de sen benden daha kırılgan olabilirsin, başımdaki dertleri bilmeden o konulara hiç girmeyelim.

@douchebag, yok abi direkt burn out'a koşuyorum zaten, tanı belli. uykuluk bir durum değil bence bu artık, yatağı da değiştirdim vs vs.

4 aydır görünürde 2 kişinin, iç yapıda 4-5 kişinin yapabileceği kadar iş yapıyorum. ilerimi güzel görmesem (yurtdışı imkanı, leadership'e oynama falan) istifayı çoktan basmıştım. hayır haftaiçi 2 gün tatil yaptım, yaptığıma da pişman ediyolar. 1 tane daha projeye başlıyoruz önümüzdeki hafta, o da geçsin, rahatlarım artık diye umuyorum...
  • loveinaflipbook  (31.10.14 08:04:37)
Tam aynı soruyu sorcaktım. Ya saat daha 9:13 amk. Bence bugün geçmiycek. Sonsuza kadar bugünde kalıcaz. Öyle duruyor.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (31.10.14 08:14:28)
Ben gecmesin diye tutmaya calisacagim. Ya da en azindan yavaslatmaya. Basarili olursam editlerim.

  • delifaruk  (31.10.14 08:31:31)
bugun geçer de çok uykum var.

  • fallthepieces  (31.10.14 08:36:43)
neler neler geçmedi ki...

yarın okuyacaksın bu duyurunu ve diyeceksin ki "vay be"
bunu gözünün önüne getir şu an :) gelecekten anı yakala.
  • icemint  (31.10.14 09:00:17)