[]

nokia telefon güvenlik kilidi sıkıntısı

gençler teknik servise götürmeden önce en son olarak size bir sorayım dedim. benim emektar nokia c6-01 telefon geçen gün duvarla buluşunca ekrancağızı tamamen kırılıverdi. en azından içindeki numaraları kurtarayım istiyorum. başta bir güvenlik kodu vardı, biliyorum ne olduğunu ama girişini yapamıyorum, dolayısıyla da telefonu pc suite'le açmaya çalıştığımda bağlanamıyorum. kısacası bana profesyonel bir program gibi bir şey lazım. şöyle telefonu bağladığımda sanal klavyesi olsa veyahut güvenlik kodunu etkisiz hale getirse veyahut hiçbir şeye ihtiyaç olmadan içindeki bilgileri dışarı alabilsem çok güzel olacak. var mı bildiğiniz herhangi bir program veya bir çözüm?
not: nss denedim yemedi. bilginize... 
usb ile bağlayıp nokia ovi suite ile içindekilere ulaşıp rehberi yedekleyemiyor musunuz?


  • ykyt  (30.10.14 15:40:32) 
hayır, yedekleyemiyorum o baştaki güvenlik kilidi zımbırtısı nedeniyle bağlantı oluşturmuyor.


  • dessalines  (30.10.14 15:42:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.