arkadaşlar efsane şarkı söylemiyo muyum gerçekten

canım sıkıldı da the weeping song'un başını söyliyim dedim, bi dizede sapıttım VÖÖÖÖEEEEPİNG dedim onu görmezden gelelim lütfen. bi de normalde şarkıyı seviyosanız dinlemeyin sfjsjfksl

muhteşem ötesi deyil mi, siz ne diyosunuz,

vocaroo.com

her dizeden önce HIEE diye nefes sesi falan çıkmış, mikrofon dandik olduğu için bam güm çok ses olmuş sabahtan beri gülüyorum siz de gülün dedim.

bu da şarkının kendisi,

www.youtube.com

yapma demiyorum hobi olarak yine yap.

  • oshamahue  (30.10.14 12:50:21)
nick cave nick cave olalı böyle zulüm görmedi! blixa bargeld da, bad seeds'i senin yüzünden bıraktı!

ama fikir güzel kardeş... sağlık olsun.
  • mermize  (30.10.14 12:51:16)
@sözlük emeklisi, abi evet işte, this is a weeping song in which to weep! o yüzden!

  • pescador  (30.10.14 12:58:58)
Çok merak ettim ama iş yerindeyim, akşam dinleyeceğim ve detaylı yorum yapacağım. Sakın sileyim deme!

  • osurdum  (30.10.14 13:00:46)
Sanki içinden söylemişsin de ben bardak dayayıp dinlemişim gibi oldum.

  • johan sebastian  (30.10.14 13:02:33 ~ 13:03:15)
kulağım ayrı eve çıktı.

  • fallthepieces  (30.10.14 13:07:17)
şarkıyı dinlerrken ben > i.imgur.com :)

  • bomcu onurun bomu  (30.10.14 13:08:13)
boğazını bi temizlesen çözülecek aslında her sey.

sunu dene bi de: www.youtube.com
  • ufukcel  (30.10.14 13:09:30)
hobi olarak da söyleme :(
kedim uyuyordu o bile uyandı urefdsk

  • sta  (30.10.14 13:15:59)
özgüveninin kaynağını çok merak ettim.

  • kuzey li  (30.10.14 13:25:46)
@kuzey li, sanatçı kişiliğimden geliyor... yorumları önemsemiyorum çünkü buradaki köylülerin sanattan anlamadığını zaten biliyorum..... o kadar mı kötü ya ajsfhasjak

  • pescador  (30.10.14 13:30:57)
Ben de isyerindeyim, silme aksam dinlerim.

  • delifaruk  (30.10.14 14:13:22)
ben bu ağır eleştirileri biraz da şarkının bilinmemesine, muhtemelen dinlenmemiş olmasına bağlıyorum... söylediğim yerde iki kişinin diyaloğu var. haliyle oralarda farklı ses çıkarmaya çalıştım. şarkıyı dinlemeyen, müziği bilmeyen birisi "ohahaha bu ne lan 50 farklı tonda söylüyo mal" diyebilir. aslında bence çok iyi...

  • pescador  (30.10.14 14:35:12)