abi bi sakal sevmeyen ben miyim ya?

azıcık bile sakalım olsa kendimi at hırsızı gibi görüyorum. lan çevremse tam tersini söylüyor sakal da acaip yakışıyor falan diyor.

bana kalsa bu saç kesme-favori düzeltme makinelerinin sıfıra yakın olan numarası en güzeli.

hem kaşıntı derdi olmuyor, hem de yüzüm gözüm gözüküyor.

yeminle aynaya bakmak istemiyorum sakallıyken.

siz nesini seviyonuz abi?

biraz yuvarlak ve tombul bir suratım olduğu için sakalsızken inanılmaz kötü duruyor, ayrıca liseli ergene dönüşüyorum. zaten kim beni sakalsız görse hemen acilen sakal bırakmam gerektiğini söylüyor.

sakalsız ben: ft-discuss.s3.amazonaws.com
  • king lizard  (30.10.14 00:09:06 ~ 00:09:33)
sakalsız olurmu çıplak gibi :) sakal ıyıdır ayrı bir hava katar bende bı avuc var gayette memnunum

  • horizon  (30.10.14 00:12:06)
sakalsızken ciddiye bile almıyolar adamı sen nediyorsun sakallıyken değerin kaliten erkekliğin özgüvenin artıyor

  • bluebey  (30.10.14 00:14:01)
sakal erkeksi yapar. iyidir hoştur.

  • omer gibi  (30.10.14 00:16:52)
eskiden ben de senin gibi düşünüyordum, azıcık uzasa keserdim hemen, nefret ederdim.
sonra bir gün hadi uzatayım bakalım nasıl olacak dedim. o gün bugündür sakalsız düşünemiyorum artık kendimi. çok seviyorum uzatmayı. verdiğim en doğru kararlardan biri olduğunu anladım.

ayrı bir hava katar +1
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (30.10.14 00:35:33 ~ 00:35:51)
ben de sevmiyorum sakal. 4-5 gün kesmesem psikolojik olarak batıyor bana. sanki kafam sakallı 100 kilo çekiyor.

  • lesmiserables  (30.10.14 00:44:04)
Bende hiç sevmiyorum. Hemen keserim.

  • secilmis uye  (30.10.14 00:47:13)
ben seviyorum ama rahatsız da oluyorum kaşınıyor falan yoksa böyle berduş sakalı gibi uzatmayı denicem de dayanamıyorum kaşıntıdan

  • high hopes of the sozluk  (30.10.14 00:58:48)
tipsizligimizi sakalla ortuyoruz iste. makyaj gibi. tembellik de var. ne kadar uzun sure dokunmazsak o kadar kardir mantigi. bir de kessek simdi normal adam zannedecekler. sakalin getirdigi etiketler bizim karakterimize daha uygun dusuyor sanirim. 11 senedir sakalliyim. kasinti sorunu filan olmadi hic.

  • John Finn  (30.10.14 01:13:21)
eskiden bende benzer düşünüyordum. hatta yüzüm hemen isilik oluyordu, kaşınıyordu. ama sonra alıştım, koyverdim sakalı. birde biraz babyfacelik var. sakalları kesince iyice ufak görünüyorum :D
şu anda hacı kafilesine karışsam havaalanında pasaport sormazlar.

  • air  (30.10.14 01:37:15 ~ 01:37:36)
ben sakal bırakırım genellikle. bunun sebebi de tamamen üşengeçlik. nasıl olsa çalışmıyorum etmiyorum, niye her gün keseyim ki diyorum, ayda bir anca vururum jileti.

sakal bir statü göstergesi bence. bizim gibi boş beleş adamlar bırakıyor işte. ayrıca, bir düşünün ya, adam vali, kabasakal bırakmış. hoş durur mu? makam mevki sahibi insan.

ek olarak, kirli sakal + takım elbise bana göre dünyanın en uyumsuz çiftlerinden biridir. ne öyle lan, sakal bırakıyorsan takım giyme, takım giyiyorsan git adam gibi traşını ol.
  • dead and broken  (30.10.14 01:40:53)
Abi sakal tıraşı olmaya nasıl üşenmiyosun ya. Ölüm gibi geliyo bana var ya.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (30.10.14 07:01:31)
sakal cok gereksiz bir sey.

  • melancholia  (30.10.14 07:41:42)
Yakıştırmıyorum karşı cinse. Siz boşverin insanların sevip sevmemesini, onaylıyorum ve destekliyorum.

K, 19
  • stormborn  (30.10.14 08:06:13)