kemik çerçeve gözlüklere bakışınız?

beyler bayanlar kemik çerçeve gözlüklere bakışınız nedir?

daha önce çerçevesiz kullandım. şimdi kemik çerçevelere baktım. yakışıyor meret de ne biliyim spor giyinen biri olmama rağmen böyle tarz olarak çekindim almaya. yaş:28 tamam yaşlı sayılmam da bana biraz uçuk kaçar gibi geldi. yani alasım geliyor da dışardan "özel üniversite style" gibi mi görünür bilemedim.

erkek-kadın fark etmez, kemik çerçeve gözlük takan kişiler bana her daim seksi gelmiştir :) özetle kemik çerçeve gözlük takıp da gözlüğün yakışmadığı bir kişi şimdiye kadar görmedim.

not: biseksüel değilim
  • razvan rat  (29.10.14 23:06:52 ~ 23:07:42)
hoşuma gidiyo benim. "mmmm kemik çerçeve gözlük mmmm" diye erekte olmuyorum ama hoş yani. kadına da erkeğe de yakıştırıyorum. hiç öyle özel üniversite style falan gibi de düşünmedim. kendine yakıştırıyorsan göm gitsin.

  • pescador  (29.10.14 23:09:24)
31 yaşındayım almayı düşünüyorum.

  • namus ninjası  (29.10.14 23:12:24)
severek kullanıyorum, takana da yakıştırıyorum. yıllarca çercevesiz gözlük kullandım gözümde uyuyup kaldığımda optiğe gidip düzelttirmekten bıkmıştım. kemik çerçeve resmen özgürlük, yamulmuyor her daim düzgün.

  • kuzey li  (29.10.14 23:23:18)
takandan koşarak uzaklaşıyorum. bence berbat

  • sta  (30.10.14 00:15:02)
Dünyaya televizyon ekranından bakıyormuş gibi oluyor diye düşünüyorum. O ne la öyle.

  • korsan dilenci  (30.10.14 00:22:40)
Takan erkekler çok kılçık bir imaj çiziyorum gözümde. Kızların bazılarına yakışıyor.

  • arnold schwarzeneger  (30.10.14 08:34:35)
www.eyewearbrands.com

bu gözlüğü takıyorum. adriana lima "yakışmamış, çıkar vericem" desin, siktir git derim. başka bir açıklamaya gerek yok sanırım.
  • papillon7  (30.10.14 10:54:15)
kadınları çok çekici yapıyor

  • michael_knight  (30.10.14 22:05:05)