Kuzu çevirme

Veganlardan özür diliyorum öncelikle,

Sevgili duyurudaşlar, benim böyle kuzu çevirme çevresinde oturup elimle yadigar ejder gibi et yeme fantezim var.

Bunun gibi ya da yakını bir ortamı nerde edinebilirim?

yadigar ejder gibi et yemek? kdjasdjasd.

dağa çık, eşkıya cosplay'i ile bu ortamı sağlarsın bence.
  • devorgilla the gunslinger  (29.10.14 22:00:09)
sarıyer, şile gibi istanbul'un nispeten dışında bulunan piknik alanlarında dediğine benzer oğlak, kuzu çevirme yerleri var.

  • razvan rat  (29.10.14 22:01:15)
son günlerde hoşuma giden bir soru daha, çok içten bir istek gibi geldi bana:)

kuzu çevirme mekanlarında bunu yapman biraz zor olabilir diye düşünüyorum, köy gibi yerlerden bir ortam oluşturup yayla zamanı falan yeşilliklerin içinde gerçekleştirilebilir bir istek gibi bence seninki. Tek başına maddi olarak zorlar 3-4 kafadar bir araya gelip anlaşın ehil bir ustayla, masraf da bölünmüş olur, zaten 4 kişi bir kuzu ile rahat doyar.
  • candanag  (29.10.14 22:20:28)
Takipteyim güzel konu :D

  • stanbul  (29.10.14 22:26:15)
@darknum porsiyon bizi bozar, olacaksa hepsi olsun.

  • anonymice  (29.10.14 22:28:20)
denizli kebabı artı bir.
zaten elle yemezsen ayıplıyorlar, ne zamandır yemiyorum gideyim bi.

  • yalnux  (29.10.14 23:31:52)