arabamın sağ dikiz aynasını kırdım nerden bulurum?

servise gittim. 500 lira dedi!!!

arabam 2011 gri ford fiesta.
kendinden katlanan ısıtmalı falan değil aynam.
elektrikli düzeltmesi var sinyali var. şunu çıkma mıkma nerden bulur alırım bilgisi olan var mı? internette var mıdır?

arkadaş 500 lira veremem yani zaten benzin uçuyo :D

istanbul avrupa floryada oturuyorum :)

bayan sürücü olunca sıkıştırmak adettendir deyince böyle oluyo. bi de oto sanayiye girersem ooooh yarın gazeteden okursunuz buldum mu bulmadım mı :D

neyse babamla giderim.

Kaskon varsa kucuk hasardan halledersin.diger turlu 200 falan olmasi lazim.

  • cizgilipijama  (28.10.14 18:39:10)
bostancu veya kartal otosanayisinde çıkma bulabilirsiniz. yer belirtmediğiniz için bildiklerimi yazdım.

  • c1b2k3  (28.10.14 18:40:09)
Şehir soylememissin istanbul için bağcılar sanayi

  • steward  (28.10.14 18:40:58)
Atatürk sanayide de cikmacilat var ikitellide

  • steward  (28.10.14 18:41:32)
kaskonun mini onarımını kullanırsan ve başka kaskoya geçersen hasarsızlığını bozabilir dikkatli ol.

  • andy kaufman  (28.10.14 18:46:14)
internette olsa kargoyla isterdim ama bana yerleri söylerseniz haftasonu giderim :/

puff
  • deryack  (28.10.14 18:47:47)
www.yedekparcaford.com

aksesuar - ayna - anten - silecek diye yazıyor. elektrikli katlanır olan bile 160 lira. bi bakarsınız.
  • i was me but now he s gone  (28.10.14 19:10:13 ~ 19:11:03)
internette parca satan cok site var, geneli yan sanayidir ama isinizi rahatca gorur.

aynaniz boyali ise gelen ham aynayi parcacida boyatmaniz da gerekebilir.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (28.10.14 19:17:30)