Turkcell Paket Önerisi

Merhaba duyuru halkı.

Turkcell, beni Turkcell'de tutan tek paket olan bana uyan paketi bitirmiş. Buna benzer, kullandiginiz kazık olmayan bir paket var mı?

Bu arada Avea'ya geçmek istiyorum ama hat benim üstüme değil. Bunun kolay bi yolu varsa ondan da bi dal alırım.

avea ve vodafone denedim, ses kalitesi berbat. karşıdakinin ne konuştuğunu anlamıyorum, boğuk boğuk geliyor ses. eğer çok fazla arama yapmıyorsan aveaya geç, yoksa işkence resmen.

  • pokerface  (28.10.14 12:48:42)
Bu arada yazmayi unutmuşum, konuşma + biraz internet lazım bana. Sms ile isim yok. Her yöne 300dk + 1gb internet gibi hesaplı bir paket var mı Turkcell'de?

  • krater  (28.10.14 12:53:32)
Avea çekmiyor İstanbul'da. geçme.

  • hellojack  (28.10.14 13:27:17)
full paket var. 1000dk her yöne+1gb internet+1000 smss her yöne 65 tl

  • mutantking  (28.10.14 13:54:46)
Kaçmaz ikili var 30 lira, eğer gnctrkcll'liysen aşk paketi gibi bir şey vardı, 300 sana 300 istediğin bir turkcelliye sana bir de 1 gb net 25 tl olmalı ama o biter yakında.

  • atom karincanin torunu  (28.10.14 14:13:04)
Daha yeni aveadan turksele gectim, 500 dk + 2gb internet 35 tl (1gb yeter dersen 30 tl) yararlanabilmek icin 25 yas alti herhangi birinin (aileden olup olmamasina hiic takmiyolar) kimlik nosu gerekiyor sadece. Ozellikle internet cekimi konusunda yillardir avea kullanan biri olarak ciddi bi fark var diyebilirim.

  • gibicibicis  (28.10.14 14:46:55)
Ayrica hatti üstüne gecirmek icin sanirim oncelikle turkcellde uzerine gecirip (ve 1 ay falan 60 tl civari bir fiyat odeyip) sonra aveaya gecmek gerekiyor ama kullandigim hat da uzerime degildi, bu srkilde aveadan turkcelle gectim ben. Hat kimin ustuneyse basvuru sirasinda orada bulunmasi gerekiyor sadece.

  • gibicibicis  (28.10.14 14:48:48)
@atom karincanin torunu +1
AşkMeşk Paketi var bence ideal

www.turkcell.com.tr
  • gkn  (28.10.14 15:14:37)