napıyonuz lan

ne var ne yok

varşovada hayat güzel. sende neler var neler yok?

  • gliderpilot  (28.10.14 00:15:10)
walking dead izliyorum dicem ama "onu bırak house izle" demeye başlarsın diye korkuyorum hgflkhgfhgf.

  • newbie.  (28.10.14 00:15:36 ~ 00:15:56)
pitsunda'da da hayat sakin. varşova paktı komple böyle. sizden naber lan yeşil kuşak?

  • namus ninjası  (28.10.14 00:16:43)
@gliderpilot - ülke gibi ülkedesin hacı. çok imreniyorum lan. foto falan paylaşsan ya, kar mar da vardır anasını satim ya.

@newbie şslkdsşldksşdsşdsjşdssd baba bu saatte kabus falan görürsün bak en iyisi uykun da yoksa s6e1 izle house'dan. huzurlu uyu.

@ninja pitsunda ne, nere bakmaya üşendim. kar var mı bari abi.
  • brad pitt  (28.10.14 00:17:49 ~ 00:18:28)
ankara sıkıcı istanbul'a dönmeye fırsat kolluyorum ha bide sigaram bitti eryaman ahalisi varsa bi el atsınlar

  • gündüz m  (28.10.14 00:18:00)
(git: 854644)

şu duyuruya gülüyorum. 86 ve üzeri doğumlular için 90'lar gecesi demiş la ahahahaha. tabii canım, 86 öncesi filan hiç yaşamadı 90'ları zaten. mesela ben 85'liyim, zinhar uzak durmalıyım o geceden shbdvbf.

adam kendi yaşına uygun kız arıyor resmen, bunun başka açıklaması yok.
  • devilred  (28.10.14 00:18:51)
86 ve üzeri doğumlular demek 85,84 falan demek. bunda anlaşılmıcak bişi olduğunu sanmıyorum. nese 2 gecedir hastanede refakatçiyim annem ameliyat oldu onun yanındayım biraz sinirlerim bozuk. uykusuz ve yorgunum. böyle işte.

  • sta  (28.10.14 00:21:32)
kar yokta sis var ve soğuklar başladı. gerçi gene ısınıyor havalar.

imgim.com

foto arkadaşın. sormadan aldığım için yok ettim onu. dün akşam birlikte çektik. arkadaki bina culture palace. googledan aratırsan sissiz halini görebilirsin :)
  • gliderpilot  (28.10.14 00:22:35)
86 ve üzeri doğumlular demek, 87-88-89-... demektir.

diğeri denmek istese "86 ve öncesi" denirdi zira. bi de laf sokulmaya çalışılmış, hasbinallah...
  • devilred  (28.10.14 00:25:36)
kendisine soralım ne demek istemiş diye o zaman

  • sta  (28.10.14 00:27:38)
@gliderpilot hocam çok sağ ol zahmet ettin gece gece. Allah iyilik versin o zaman güzel şehirde :D

  • brad pitt  (28.10.14 00:27:56)
86 muhabbetini ben de sta gibi anlardım bu arada.

  • brad pitt  (28.10.14 00:28:16)
pitsunda, abhazya, sovyet rivierası.
abkhazi rulit!

kar yok subtropikal var.
  • namus ninjası  (28.10.14 00:29:25)
ne demek :) bende dört gözle bekliyorum kar yağsın.

  • gliderpilot  (28.10.14 00:29:55)
insanların ne demek istediklerini bulmakla mı uğraşmalıyız? mantığa bak. bir şey demek istediyse düzgün şekilde diyebilmeli bir insan onu. "topun sahibi gelsin"lik bir durum değil bu. yeniden hasbinallah...

  • devilred  (28.10.14 00:30:49)
devilred, nigga, you do not understand.

  • namus ninjası  (28.10.14 00:31:03)
zaten adam düzgün demiş. sorun yanlış anlayanlarda. nese benden de bi hasbinallah

  • sta  (28.10.14 00:31:35)
[1:25 AM] 90larturkce: delivered ahahahhaa
[1:25 AM] 90larturkce: 1986 üzeri doğumlu lafını
[1:25 AM] 90larturkce: 1987 1988 filan anlamıs
[1:25 AM] 90larturkce: bi de laf sokuyo haspam

böyle yazmış
  • newbie.  (28.10.14 00:31:39)
e yani akıl var mantık var. bi de adama laf sokmuş anlamadan kız bulmak için falan diye asdfgfsjsj baya güldüm asdfgss

  • sta  (28.10.14 00:34:00)
eksisozluk.com

buradaki de yanlış yani. olllldu o zaman. hadi herkes kendi anladığı kadarıyla var olsun.
  • devilred  (28.10.14 00:35:10)
beyler iki goygoy iki muhabbet edek ya boşverin atışmayı şimdi, yanlış anlaşılma olabilir yani nolcak

  • brad pitt  (28.10.14 00:36:02)
ee yani? ikisi de kullanılamaz mı? sanki tek bir şekilde ifade edilebiliyor allam ya. nese ya zaten derdim başımdan aşkın uğraştığım şeye bak.

  • sta  (28.10.14 00:37:46)
dili doğru kullanmayı bilmeden üste çıkmaya çalışmayı öğrenmenin sonuçları işte hep bunlar :(

  • devilred  (28.10.14 00:37:46)
hadi diyelim ki adam yanlış kullandı ben de yanlış biliyorum(ki değil) yine de o cümleden adamın ne demek istediğini anlayamayacak kadar kıt değilim neyse ki.

  • sta  (28.10.14 00:40:10)
cahilliğinizi üste çıkarak örtmeye çalışmayın allaseniz. en azından tek bir resmi ilan okumuş insan bunun için "doğrusu bu" demez, diyemez.

kıt akıl meselesine girmiyorum bile. insan bazen yanlış bilebileceğini kabullenebilmeli.

hadi daha da bana yazılmasın bu başlıkta. milletin duyurusunu piç etmeye hakkım yok.
  • devilred  (28.10.14 00:45:34)
yataktayım, kediler odanın kapısını tırmalayıp açtılar ve içeri hücum ettiler. biri sandalyede biri ayak ucuma kıvrıldı yatıyorlar şimdi.
@sta çok geçmiş olsun. ben de annemle refakatçi kalmıştım bir-iki sene önce, onu hatırladım şimdi. zordu. neyse ki yatak vardı da yatabilmiştim. yağuşuklu doktor gece boyu ara ara annemi kontrol etmişti. onca stresten sonra uyku öyle tatlıydı ki hiç karizma kasamamış ve patates çuvalı gibi yatmıştım sabaha kadar. yapabiliyosan biraz dinlenmeye çalış :(
@brad amma kar meraklısıymışsın, hayırdır? ilk geldiğimde -20 derece olan şu yaban ellerde bile artık kışları kar yağmıyor, sonumuz iyi değil gibi.
  • lily briscoe  (28.10.14 00:50:13)
tunç hayırlısı ile git gel bro.

  • gliderpilot  (28.10.14 00:51:54)
ehaheah en sevdiğim duyuru tipi. napim walking dead'i izledim, insan hakları çalışmaya başlayacağım 2'de. 4'e kadar sürer, sonra vurur kafayı yatarım.

bir de 27 ekim itibariyle lisanslı bir boksörüm artık, hayat garip bir şekilde ilerliyor.
  • vedat chili peppers  (28.10.14 00:52:02)
@lily briscoe çok teşekkür ederim. burda da açılır tek kişilik koltuk var onu açtım yatıyorum. yakışıklı doktor falan gözüm görmez evli barklı kadınım :) hastane izmitte eşim de istanbulda bi yandan da onu özledim ama olsun annem iyi olsun bi an önce çıksın da gerisi teferruat :)

  • sta  (28.10.14 00:54:05)
olum şu hayatta bi gün de bolluk içinde yaşamayacak mıyız?

  • optum kib bye  (28.10.14 01:00:50)
Yarın da dersim yokmuş.. Bi film izliyim diyorum.

  • shejia  (28.10.14 01:00:56)
@lily daha güzel değil mi :) soğuk, kuru soğuk, kar, puslu hava. bi de cıvık cıvık terleten sıcak var.

  • brad pitt  (28.10.14 01:06:02)
soğuk hava her zaman tercihimdir ve sevdiğimdir benimde.

  • gliderpilot  (28.10.14 01:16:51)
kendimi bulmaya calisiyorum.

  • grimer  (28.10.14 02:29:41)