En Son Aldığınız İltifat

Selamlar.

Bu soruyu sormayı çok seviyorum, çok hoşuma gidiyor gelen cevaplar. Ondan arada soruyorum kafama estikçe, "Niye paso soruyon lan aynı soruyu" demeyin ahah.

En son aldığınız iltifat neydi? Ne zaman, kimden aldınız bu iltifatı?

böyle bir bilgi yok maalesef elimde.

  • clones  (27.10.14 23:02:24)
akşam yemeği sonrası 'eline sağlık, çok güzel olmuş yemekler' dedi erkek arkadaşım, o sayılır mı?

  • fraise  (27.10.14 23:03:50)
dün akşam, en son geçtiğimiz kış görüştüğüm bir arkadaş, "yok ya davul gibi şiştim zaten eskisi gibi değilim" dediğimde "yoo sen hep tatlısın" demişti. ona sevindim. ondan önce de çooook zaman geçti herhalde.

  • pescador  (27.10.14 23:06:52)
"Bugün çok güzel olmuşsun."
-Arkadaşım
Öğlen 12 civarı.
  • Lim5  (27.10.14 23:07:13)
Geçen eczaneye gittim, eczacı meşguldü azıcık bekledim. Beklerken başka bi kadın daha geldi, sanırım tanıdığı biriydi eczacının. Neyse işi bitince eczacı direk kadına yöneldi, kadın da "Küçük kızımıza bakın, o benden önce geldi" dedi. Nası sevindim, nası sevdim anlatamam, ay çok sağolun falan diye triplere girdim.

  • buff  (27.10.14 23:08:37)
"agucuk da bugucuk ne sirin seysin sen oyle."
-bebek arabasindayken gozleri net gormeyen bir teyzeden

  • John Finn  (27.10.14 23:09:35)
Renkli gözlü falan değilim ama farklı kızlardan sürekli olarak gözlerimin güzel olduğu ve gerçekten çok anlamlı baktığım iltifatı geliyor. En son bir hatun kişisinden de bu gelmişti. En azından hatırladığım bu. Ha bir de geçen iş yerinde hatunun teki insanlarla ilişki tarzını çok seviyorum demişti.Dur lan geçen de biri her zamanki gibi çok şıksın demişti.Lan ne çok iltifat almışım. Daha da yazacam ama hangisi en sondu acaba.Neyse sustum. Eto bitmiş.

  • Evocati  (27.10.14 23:11:03)
saçlarımın çok güzel olduğunu söylemişti annem sabah. ama anne sayılmaz galiba. aynı şeyi dünden önceki gün bi arkadaşım söylemişti en son.

seninki ne?
  • mayaa  (27.10.14 23:11:46)
"türkiyede hangi okuldan mezun oldun, iyi yetiştirmişler seni"

rus mühendisle kouşurken sırf anahtar kelime olabilecek ingilizce kökenli kelimelerden ne dediğini tahmin edebildiğim için yerel çevirmenden aldım. epey götüm kalktı ne yalan söyleyim.
  • namus ninjası  (27.10.14 23:12:48)
Dün 5 yaşlarında bi kız sen çok güzelsin dedi. Ortamda bulunan en paspal kızlardan biri olarak küçücük kız bile halime acıdı avutmak için söyledi heralde diye düşündüm sdfgsa

  • zetsuboushita  (27.10.14 23:13:57)
file not found :)

  • GreyFever  (27.10.14 23:23:04)
hatırlamıyorum :(

  • [silinmiş]  (27.10.14 23:29:58)
@mayaa, geçen birine bi kitap önerdim, "sen öneriyosan kesin okuycam" dedi. iltifat olarak aldım bunu ben de.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (27.10.14 23:31:21)
nötrüm la ben bu hayatta ne yerildim ne övüldüm.

  • bluebey  (28.10.14 00:06:00)
anaconda..
edit: ex

  • mirty  (28.10.14 00:15:57 ~ 00:16:33)
"Iyi, temiz kalpli ve durust bir insansin" Hemen hemen herkese soylerler ama:)

  • delifaruk  (28.10.14 00:27:08 ~ 00:27:29)
Yüz hatların, mimiklerin ne kadar çok brad pitt e benziyor. Ne kadar şanslı olduğunun farkında mısın ?

  • mhmtt  (28.10.14 00:36:45)
"ayakkabıların çok güzel."
asdhsdhsahdf sayılır mı? üzülüyorum.
ayakkabılar da o sırada vuruyordu deli gibi.
  • nice tnetennba  (28.10.14 00:41:00)
bugün yaptığım bir iş konusunda uzun süredir görmediğim bi arkadaşla konuşurken bana "bunların hepsini sen mi yaptın" diye hayretle sorması. iltifat olmayabilir belki ama göğsüm o an kıvanç doldu.

  • bruceandwayne  (28.10.14 00:44:37)
''iyice gotik oldun sen de''

  • shejia  (28.10.14 01:10:58)
bir iki hafta önce arkadasım demisti: "burnun ne güzel lan senin"

evet ala ala burnuma iltifat aldım.
  • ufukcel  (28.10.14 01:14:44)
"her şeyi bırak bana gözlerin yeter"

27 Eylül
  • Solem  (28.10.14 02:03:04)
Ne kadar iradeli bir insasın senin gibi olmak isterdim

  • ruh i tibbiye  (28.10.14 02:23:05)
"cok tatli bi suratin gulusun dislerin var"

dün, tanımadığım bir bağyan.
  • papillon7  (28.10.14 08:04:33)
Dün geceyi sabaha bağlayan saatlerde yeni tanıştığım bir arkadaşımdan.

"Sen gerçekten süper kahramansın"

Bu duymayı en çok sevdiğim ve en sık duyduğum iltifat sanırım. Hatta sözlük'te yıllar boyunca nick altımda da birkaç kere yazıldı.
  • g man  (28.10.14 08:10:59)
1 sene önce yaşlı bir amcadan.
durakta bekliyorum, yanımda durdu, elimi işaret etti. ben de bişey mi olmuş elime diye baktım, sıkıntı yok. döndüm amcaya ne olmuş ki anlamında baktım. bana şunu dedi 'dikkat ettim de sizin gibi güzel kızların parmağında yüzük olmuyor, kimseyi beğenmiyor musunuz?' gülümseyebildim sadece. hiç böyle bişey söyleyeceğini tahmin etmedim :)

  • rock n roll  (28.10.14 08:14:29)
"10 sene öncekiyle bugünkü ezeriko çok farklı. çok değiştin, çok geliştin." patronum.

  • ezeriko  (28.10.14 08:16:46)
"güzel yanmışsın"

dün işteyken, oda arkadaşım. tatilden geldim de eheh. Allah yakmasın kardeşler.
  • emirkulu  (28.10.14 08:21:27)
"Anneanne, ben büyüyünce Aychovsky Teyze gibi olacağım"
20 dakika önce, servisteki bir anneanne-çocuk ikilisi ile dışarıda karşılaşmış konuşuyor iken. Gerçi söyleyenin henüz 6 yaşında bir çocuk olması düşündürmüyor değil.

  • aychovsky  (28.10.14 08:31:09)
"Vücudu iyi parçaladın abi"

Çok acıklı, evet.
  • arnold schwarzeneger  (28.10.14 09:05:31)