[]

Fransızca öğrenmek için kaynak

Merhabalar; yeni fransızca öğrenmeye başladım, internet üzerinden faydalanabileceğim kaynaklar nelerdir?
 
françaisfacile


  • mistreated  (27.10.14 21:16:39) 
français facile iyi bir sitedir. duolingo da iyi ancak fransızca konusunda 0 iseniz direkt oradan başlamayın çünkü konu anlatımı çok az. bunun yerine önce biraz öğrenin , pratik yapmak için oradan alıştırmaları yapın rutin olarak.


  • fraise  (27.10.14 22:35:29) 
cevaplar için çok teşekkürler; rosetta stone var, oradan fransızca'ya güzel bir giriş yaptım. istediğim şey yan takviyelerdi ve gerçekten duolingo ve memrise çok hoşuma gitti ios'a kuruluyor da olmasıyla; fakat françaisfacile'i pek anlamadım :) tamamıyla fransızca'dan ibaret olması biraz zor geldi açıkçası gözüme.


  • chess.is.my.life  (27.10.14 22:47:45) 
rfi ve tv5monde un apprendre français bölümleri var seviyenize göre kurcalayın derim


  • gis  (27.10.14 22:52:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.