[]

ykb olayi nedir?

bugun sorun mu oldu?

ben oglen saatlerinde sorunsuz web subesine girdim, islem yaptim. baska bir sey mi oldu? yok IT dept. istifa etsin falan denmis de olayi anlamadim.


 
Subelerden islem yapilmiyordu.


  • root  (27.10.14 20:48:25) 
amk ne olsa it'den biliyorlar zaten


  • divit  (27.10.14 21:15:18) 
ooo divit ykb IT calisani :)


  • exlibris  (27.10.14 21:22:33) 
yok değilim de aynısını bizim şirket içinde görüyorum. hemen ekşiye yazıyorlar yok şöyle mainframe çöktü database uçmuş bilmemne herkes einstein anasını satayım. mainframe mi kaldı sanki. biri de yazmış kredi kartını iptal ettirdim diye :) sanki diğer bankalar allah yapısı çökmez şeyler.


  • divit  (27.10.14 21:40:30) 
mainframe kaldi bu arada divit :) hala bir cok bankada mevcut.(ykb ve is bankasi bunlardan birisi)

diger soyledigine katiliyorum elbette.

saygilar.
  • kobretti  (27.10.14 22:30:44 ~ 22:31:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.