windows uyumlu xbox gamepad

pc.de oyun oynama keyfini arttırmak için snopy marka mı ne uyduruk bi gamepad aldım ama pc tanımadı kullanamıyorum. bikaç kişiye sordum ps değil xbox 360 uyumlu gamedap almam gerektiğini söyledi. orijinaline bi dünya para vermesem de ucuz yollu başka marka alsam diyorum zaten çok oynayamıyorum. önerebileceğiniz markalar var mı? ya da bendeki gamepad.i tanıtma şansım var mı?

@melancholia sen çok güzel bi insansın! titreşim destekliyo hemen driver indirip kurcam eve gidince. teşekkür ederim

  • kakamelsokoban  (27.10.14 08:12:58)
Uyumluluk açısından markalı bir ürün tercih etmek gerekiyor. Logitech ve Microsoft'un kablolu modelleri fiyat olarak biraz daha uygun üstelik lag sorunu, pilin bitmesi gibi şeylerle uğraşmıyorsunuz.
www.gold.com.tr (56 tl)
www.bimeks.com.tr (109 tl)
  • mario64  (27.10.14 08:53:42)
logitech rumblepad II gamepad'imi 2006 yılında almıştım geçen sene bozuldu. o vakitten geçen haftaya kadar bir kaç tane dandik kol eskittim. geçen hafta yine logitech f710 aldım.

tavsiyem, pc gold'da 85 lira sanırım, bir f710 alıp rahatına bakman.
  • marido  (27.10.14 12:27:46)