aşağıdaki betimlemeler uyan bir film arıyorum?

-daha önce kısa süreli de olsa çok ilişkisi olmuş olan bir erkek(hiç birisiyle duygusal bir bağ yok)
-sonra karşına çıkan bir kızı çok sevmiş olacak
-kız erkekten de çok sevmiş olacak çocuğu
-sonra bunlar 2-3 ay kadar çok güzel bir ilişki yaşayacaklar
-kızın haklı olarak ilişki ile ilgili güzel şeyler isteyecek(başbaşa daha çok çıkalım, hayvan gibi yemek yapıyorsun bana da bazen özel şeyler yapsan, hiç olmadı mutlu edecek bir şey yap amk gibi)
-çocuk sonrasında biraz eski haline dönecek ve kızdan soğumaya başlayacak
-sonrasında kız daha çok değer verdiğini ve sevdiğini anlayıp, daha fazla da üzülmemek için ayrılacak bir gece ansızın.
-çocuk bir an rahatlamış gibi hissedecek kendini. normal hayatındaymış gibi takılacak.
-daha sonra kız yeni sevgili yapacak.
- kız sevgili yaptıktan sonra çocuk bunların fotografını falan görecek.
-sonra çocuk hatalar yaptığını, kızı gerçekten üzdüğünü fark edecek.
-bir yandan hayvan gibi pişman olacak bir yandan da yoksa ksıkandığım için mi diyecek
-ama umurumda olmasa niye kıskanim ulan diyecek
- ve bir süredir depresif bir hayat yaşayan(sinirli, bir yerlere vurma isteği doğan, çok fazla keyf almayan, yeni kızlarla bile takılmak istemeyen) bir çocuk olacak.

tam olarak bunu anlatan bir film arıyorum. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

not: hayır ağlamıyorum arkadaşımın gözüne toz kaçtı...

senaryoyu sen kendin yazmışsın zaten. yeni bir film çıkar bundan

  • razvan rat  (26.10.14 18:34:19)
@razvan rat yok mu yani böyle bir şey :(

  • c1b2k3  (26.10.14 18:35:25)
sen "ıssız adam" ı anlatmışsın be dostum

  • panda  (26.10.14 18:42:02)
5 yaklaşık sonuç ıssız adam
7 yaklaşık sonuç chasing to amy
21 yaklaşık sonuç the incredible hulk
  • namus ninjası  (26.10.14 18:42:51)
Ben de 1 yaklaşık sonuç = Issız Adam demeye geldim.

Edit: namus ninjası 5 yaklaşık dedi, öyle olsun.
  • aychovsky  (26.10.14 18:43:57 ~ 18:44:23)
@panda, @namus ninjası, @aychovsky izliyim mi pardon izlesin mi arkadaşım değer mi yani :(

  • c1b2k3  (26.10.14 18:47:22)
Onun ruh durumuna hitap ediyorsa sevebilir, benim içim bayılmıştı.

  • aychovsky  (26.10.14 18:48:18)
@prhn çok anlamıyorum filmlerden gerçekten. bana bunu bunu izle denmesi lazım dedi arkadaşım..

  • c1b2k3  (26.10.14 18:49:01)
Ben coktan izlemissindir diye dusundum sonucta bir ara fena fenomendi. Izle tabi

  • panda  (27.10.14 15:45:45)
@panda yok film izlemiyorum daha doğrusu izleyemiyorum çabuk uyuyorum izlerken :/

akşam izledim ama. evet betimlemelere çok uyuyordu teşekkürler :)
  • c1b2k3  (27.10.14 15:47:21)
yarısına kadar don jon. sonrasını bilemeyeceğim

  • argent dawn  (27.10.14 15:47:37)