vatsap uzmanları bu vatsapın sim kart üstünden girmesini nasıl engellerim?

ön bilgi: ben bu vatsap denilen olaya daha dün başladım. konunun cahiliyim.

olay: dünden beri 50+50 olmak üzere 1 liram gitti. evdeki internet üzerinden giriyorum ama neti kapatınca sim karttan girmeye devam ediyor galiba. ben bunun sim karttan asla girmeyecek şekilde nasıl ayarlarım. girecekse sadece vayfaydan girsin. ben istediğim zaman girip çıkayım istiyorum da öyle bişey yokmuş

çözüm: vatsapın kendi sitesinde şöyle bi çözüm buldum: i.hizliresim.com orjinal link: www.whatsapp.com

ama bahsedilen 'bağlantı' adında bişey yok bende. başka yerlere de baktım bu tarz bişey bulamadım.

telefon blackberry 9700 bold

eğer böyle giderse silerim ben bunu.

whatsapp kapatılan bir şey değil. sms gibi. ama telefonunun internetini tmaamen kapatabilirsin.

bu gösterdiğin şey şu demek:
ortamda wifi varsa wifi ile bağlan yoksa sim card tan bağlan.. wifi ye bağlandığımda sim card ı kullanmayı bırak. demek.

senin düşündüğün gibi: wifi varsa bağlan yoksa bağlanma demek değil.
  • ibomiu  (26.10.14 12:33:29)
internet paketi alın.

  • dimitri iskete  (26.10.14 13:04:44)