Led TV Soruları

şimdi 2 gün içinde yeni bir led tv alacağım.

kafama takılan bir kaç soru var

1- biliyorsunuz bu led tv'lerin içinde harici uydu var ve avrupa maçları sırasında bunlara şifre giriyor ve bu harici uyfularda biss ekranı olmadığı için şifre girilemiyor dolayısıyla maç izlenemiyor. ben bu uyduya ayrıca bir mini uydu takabiliyor muyum ? yani maç olduğu zaman kendi mini uydumdan maçı izlicem maç bittiğinde tv'nin içindeki harici uydu'ya geri dönecem bunu yapabilir miyim ?

2- bu led tvlerdeki smart tv tam olarak nedir ? mesela ben internete bağlanabilen bir led tv alıcam ama mesela ekşi sözlüğe girip enrty okuyabilecek miyim tv'den ? ya da malum maç linkleri filan varya illegal onları siteden bulup tv'de izleme imkanı olur mu ?

1- istediğin zaman mini uydu alıcını takıp çıkartabilirsin.

2-entry okursun ama internetten video izlemen sıkıntılı olabilir.
  • sutlu nescafe  (25.10.14 19:59:12)
1. yapabilirsin.

2. smart tv bi boka yaramayan bi şey. internete girersin ama flash tabanlı olan hiçbir içeriği seyredemezsin. bilgisayar gibi düşünme yani. youtube facebook vs aplikasyonları var onlar da kullanılabiliyor ama üçüncü parti bi siteye girip illegal maç yayını seyremezsin zira flash desteklemez hiçbi smart tv.
  • kosun lan mevzu var  (25.10.14 20:22:49)
samsung destekliyor ama güncellemesi sık olmadığı için flash güncelleme çıkartınca tvye gelmesi geç oluyor.

  • sutlu nescafe  (25.10.14 20:26:18)
samsungun desteklediği flash yerin dibine batsın

  • kosun lan mevzu var  (25.10.14 20:32:00)