counter strike: global offensive oyunundaki kutu olayları

bu kutuları parayla satmak açmaktan daha mı karlıdır? bu kutuların anahtarları da kutular gibi oynadıkça mı düşüyor?

steam markette bir göz attım da, bazı bıçaklar 400 lira falan ediyor, insanlar bunları niye alıyor ki? daha fazla damage mi yapıyor? sırf rengi uğruna bu paraları verenleri anlayamıyorum

hocam kutuların bildiğim kadarıyla hepsinden bıçak skin i çıkma şansı var vede onlar muazzam fiyatlar ediyor, bana da çok saçma geliyor ama neyse, onları açmak için gerekli anahtarı CS:GO kendisi satıyor oyuncular sadece kutuları satıyor. o steam marketteki silah modellerinin hepsi sadece ve sadece "ŞEKİL". Hasar olarak hiçbir getirisi yok, akıl kârı değil yani ama cidden alıcısı çok. Kutuları sat, anahtar alcak para olunca kutu aç derim.

  • sinekvalesi  (25.10.14 16:16:49)
şans işi hep. kimi zaman daha karlı olsa da arada bir öyle itemlar düşüyor ki, arkadaşın dediği gibi güzel para ediyorlar.
anahtarlar düşmüyor 4-5 tl gibi bir paraya (2 küsür usd) anahtarları satılıyor.

onlar sadece skin. silahın daha güzel görünmesinden başka hiçbir işe yaramıyor.
20-30-40 tl ye kadar (aşağı yukarı) anlayabiliyorumda 500 dolara da skin almak çok abes geliyor banada. ama belli bir miktara kadar çıkabilirim bende.
  • air  (25.10.14 16:27:52)
şimdi bana operation breakout kutusu düştü. sizce şansım ne kadardır? bunun içinden çıkacak skinler kaç para eder bir yerden kontrol edemiyor muyum?

  • thracian  (25.10.14 16:29:27)
her kutudan değerli skinler çıkabiliyor, tamamen senin şansın, ben denenmesi taraftarıyım, ha gidip 1000 tane anahtar alan manyaklarda var

  • sinekvalesi  (25.10.14 16:31:06 ~ 16:31:14)
cs piyasasını bilmiyorum ama genel olarak cs piyasası iyi para ediyor dotaya göre. o kutunun markette ne kadara satıldığına bakarsan anlarsın 10 cent gibi bir paraysa falan hiç zahmet bile etme bence anahtar alıp da açmakla. sat gitsin marketten. özellikle cs takip etmiyorum ama steam marketten alım satım yapıyorum o zamanlar bazen görüyorum baya pahalı kutular sanırım onlar asıl içinden daha değerli bir şeyler çıkma ihtimali yüksek kutular. sana tavsiyem ama öğrenene kadar ne bir şey al ne bir şey sat. ben mesela bilmezken 20 dolarlık itemı gittim dandik bir set ile takas ettim set de anca 2 dolar falan ediyordu çok oturmuştu sonradan içime.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.10.14 16:32:42)
MP7 | Urban Hazard
Negev | Desert-Strike
P2000 | Ivory
SSG 08 | Abyss
UMP-45 | Labyrinth
PP-Bizon | Osiris
CZ75-Auto | Tigris
Nova | Koi
P250 | Supernova
Desert Eagle | Conspiracy
Five-SeveN | Fowl Play
Glock-18 | Water Elemental
P90 | Asiimov
M4A1-S | Cyrex
or an Exceedingly Rare Butterfly Knife!

içinden bunlardan biri çıkıyormuş ama nedir bunları satmaya kalksam?
  • thracian  (25.10.14 16:33:35)
ne olduğunu merak ediyorsan steam markete girip arama kısmına yaz sana en ucuzdan en pahalıya bir liste çıkarır ve hangi tarihlerde ne kadardan kaç tane satıldığına dair bir grafik çıkarır daha iyi bir fikir edinebilirsin.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.10.14 16:35:55)
içinde ki ürünler fena değil ama güzel paraya bir ürün düşürmek ve onu güzel bir fiyata satabilmek zor. sıra o kutudan çıkacak ürünlere kadar farklı farklı ürünler var.

steamcommunity.com
  • air  (25.10.14 17:14:23 ~ 19:13:29)