açıköğretim bölümleri

slm arkadaşlar,

bu sene aöf de uluslararası ilişkiler ve sosyoloji bölümleri dikkatimi çekti.Sanırım bu bölümler yeni eklendi.
bende bunlardan birini yazmayı düşündüm sizce hangisini yazsam uluslararası ilişkiler daha ağır basıyor gibi.

bi de uluslararası ilişkiler de hangi dersler var?

seçim sizin.
dersleri de aöf'ten öğrenebilirsiniz, internette geniş bir büro hizmeti var aöf'ün.

  • aithra  (22.07.09 11:14:51)
soruna cevap olmayacak aslında ama bu ikinci üniversite imkanı olarak da uluslararası ilişkiler bölümünü seçebiliyoruz mu?

  • baldur2  (22.07.09 11:45:30)
örgün bir üniversitede lisans öğrencisiyseniz seçebiliyosunuz.
bende daha dün gece düşündüm aynı konuyu. bunun yanında ingilizce öğretmenliği ve felsefe bölümleri de yeni eklenen güzel bölümler arasında.

  • exexex  (22.07.09 11:49:25)
@exexex, ingilizce öğretmenliği 2 sene örgün öğretim istiyordu önceden, yine öyle olabilir, şartlarına bi bakın.

  • aithra  (22.07.09 12:02:28)
ingilizce öğretmenliği yeni eklenmedi. Dil puanı ile aliyor.

  • ned flanders  (22.07.09 12:28:05)
soruna cvp olmayacak ama..
herhangi bi lisans mezunları öss ye girmeden aöf ye kayı yaptırabiliyor mu?

  • modoniyon  (22.07.09 12:35:39)
evet, lisans mezunları öss'ye girmeden aöf fakültesi okuyabiliyor olsa gerek.

  • babatema  (22.07.09 13:30:03 ~ 13:30:17)
@modoniyon, kayıt işlemleri yakında olmalı, aofburo'dan duyurularına bir göz atın.

  • aithra  (22.07.09 14:19:40)