dvd player onerisi

hem tv'ye baglayip dvd filmleri izleyebilecegim, hem de bilgisayara baglayip dvd okuyabilecegim bir dvd-player var mi? macmini kullandigim icin bilgisayarimin dvd surucusu yok.

Aynı istekte bulunan ecnebi kardeşler de olmuş, genelde yok böyle bişey denmiş,

external dvd drive with video out diye aratınca birkaç bir şey çıkıyor ama sanmıyorum türkiyede olsun sanmıyorum varsa dahi ucuz bişey olsun, external dvd drive ve dvd medya oynatıcıların felaket ucuzladığı günümüz türkiyesinde :D ayrı ayrı almak bu aradığınız spesifik cihazı almaktan çok büyük ihtimalle daha ucuz olacaktır eğer ki yer sıkıntınız yahut takıntınız yoksa.
  • hedep  (25.10.14 07:19:53)
peki external dvd drive olarak ne alabilirim? marka ve model mesela?

  • from potomac to kuban  (25.10.14 07:26:04)
maddi sıkıntı yoksa elbette superdrive pek yakışacaktır mac mini yanına :)

ama yarı fiyatından da ucuza şöyle şık bişey varmış mesela

www.vatanbilgisayar.com
  • hedep  (25.10.14 07:54:05)