kan tahlili

arkadaşlar dün başlık açmıştım bugün sonuçları aldım hdl kolestrolüm 33 çıktı(40-60) glukoz açlık 104(74-110) tuzdan kesinlikle uzak durmamı söyledi yaş 20 sizce nedir durum?

cikar su ustundekileri, ne dedigin anlasilmiyor.
Gerçekten anlaşılmıyor. Sen fotosunu çek koy tüm değerlerin.

  • nedendir bilinmez  (24.10.14 16:33:17)
20 yaş için erken sanırım ama ailede yüksek tansiyonlu kimse var mı?
doktor ne önermişse önceliğiniz o olsun, tuzdan uzak durun. eski duyurunuza da baktım. sağlıklı beslenmeye çalışın; sporunuzu, yürüyüşünüzü eksik etmeyin.

  • bass solo take one  (24.10.14 16:48:49)
ailede yüksek tansiyonlu doktor tansiyon ilaçları için erken dedi 1 ay sonra tekrar gideceğim bakalım

  • Murteza  (24.10.14 16:52:55)
diyabete eğilimin var gibi. ailede var mı? yediklerine dikkat edip spor, egzersiz yapmani öneririm.

  • kedishh  (24.10.14 18:00:54)
bol bol yürüyüş yap hdl yi yükselt. ldl normal sınırlarda önemli olan o.

diyabete yatkınlık var gibi dengeli ve saglıklı beslen öğün atlama az az sık sık ye vs klasik seyler
  • shotgunwoman  (24.10.14 19:58:41)