[]

Ekşi Duyuru Site Görünüm Fontları!!!

Merhaba arkadaşlar son günlerde ekşi duyuru sitesinin fontları falan bende bir acayip oldu, okunabilirliliği gitti sitenin, sizin görünümlerde bu şekilde mi?
Hayır niye zırt pırt değiştirirler anlamıyorum ki?!
Başlıklar okunuyor ama ayrıntıları okumak çok zor sizce nasıl?

i.hizliresim.com

 
birinç birinç.

chrome'u güncellemişsiniz, o yüzden oluyor. site aynı, bir değişiklik yok.
  • kibritsuyu  (23.10.14 15:33:52) 
zoom out yapmış olabilir misiniz? ctrl+0 ' a basın.


  • Era  (23.10.14 16:30:55) 
  • argent dawn  (23.10.14 16:53:37) 
argent dawn sağolasın, sorunu çözdüm.


  • arockm  (23.10.14 16:57:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.