bu koltuk takımı nasıl sizce?

www.bellona.com.tr

sizce güzel mi?

edit1: panel.masko.com.tr

bu tarz şeyleri seviyorum arkadaşlar. önerileriniz var mı acaba?

edit2: www.masko.com.tr

şu tarzı da sevdim aslında. nasıl sizce?

Bence hiç güzel değil. Babaanne evi gibi olmuş.

  • duydukduymadıkdemeyin  (22.10.14 16:49:35)
tasarım guzel, ama desenleri begenmedim.

  • md hus  (22.10.14 16:50:15)
Renkler çok soluk ve yaşlı işi. Onun dışında rahatlık olarak da pek rahat görünmüyor (oturup bakmak lazım tabi).

Bu arada benim bu koltuk takımı olayına bakış açım rahatlık. Sizinkisi sadece görüntü ise durum değişir. Genelde salon takımları falan sadece misafir geldiğinde kullanılan, görselliği dışında bir özelliği olmayan ürünlerden oluşabiliyor.
  • osurdum  (22.10.14 16:50:35)
ben beğendim.

  • seyduna6687  (22.10.14 16:50:47)
çok derin koltuk, kalkmaktan ziyade oturmak sıkıntı yaratabilir. mutlaka bacakları toplama gerekir otururken.

  • teritori  (22.10.14 16:56:36)
bende begendim

  • fallthepieces  (22.10.14 16:57:13)
değil.

bellona, istikbal, mondi, tam zevksiz türk evi mobilyası üretiyorlar. kaba kaba, masif, işlevsiz, insanda en ufak bir sıcaklık hissettirmeyen mobilyalar. bu üçünden başka kimisi butik, kimisi seri üretim onlarca marka, onlarca imalathane vs var. sırf internette bile ana akım dışında tasarım mobilya satan elli tane site var. gözünüzü seveyim başınızı bir kaldırın, araştırın, zevkiniz yoksa da geliştirin, gidin güzel bi şeyler alın bu nedir ya.
  • sir gawain  (22.10.14 17:01:34 ~ 17:08:05)
çok anne işi.

  • bradshaw  (22.10.14 17:02:47)
hiç güzel değil

  • hayir bu koyden olsam nolcak  (22.10.14 17:14:30)
Teklileri çok daha güzel olan takımlar var, bununkileri beğenmedim.

  • buff  (22.10.14 18:09:52)
4500 tl etmeyeceği kesin 2500-3000 tl ye çok daha iyileri bulunabilir.

  • yekzeq  (22.10.14 18:20:35)
Masko'ya bir uğramanızı tavsiye ederim.

  • anonymice  (22.10.14 18:22:01)
artıları: oturma alanları geniş, ayak boyu iyi, çekmeden de süpürülüp paspaslanabilir, ikilinin desenleri bence güzel. (tuna vizon'u daha beğendim)

ekşiler: yatak olarak kullanmak/eşya alıp vermek için oturma kısmı öne çekiliyor sanırım. çekme sırasında zemini çizebilir.
oturma yerleri çıkar yıka şeklinde değil. hanımlar bu tarz olunca koltukların üstüne örtü yayıyorlar. o da kayıyor filan kullanışı pek rahat olmayabiliyor. ben görüntü olarak da sevmiyorum. sürekli kullanacaksanız pek uygun değil. salonda duracak, konuklar gelince kullanacaksanız bu yönden pek sorun olmaz.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (22.10.14 18:30:31)
Çok sıradan, bu renk ve desenler çoğu evde var bizim ev dahil :) ben memnun değilim çünkü çabuk kirleniyor.

  • strangerinhere  (22.10.14 18:36:55)
bence guzel. tuna vizon deseni begendim

  • exlibris  (22.10.14 21:12:11)
Ben de beğenmedim ve aşırı rahatsız görünüyor.

  • amelie poulain  (22.10.14 21:21:37)
enza da şu köşe takımı var bence çok güzel onu düşünebilirsin.
yatasgrup.com.tr
bir de bellona dan ziyade doğtaş,enza,kelebek mağazalarına bakmanı öneririm. daha modern eşyalar var oralarda.
  • hayir bu koyden olsam nolcak  (22.10.14 21:38:20)