bulut depolama

dropbox, box, drive ve benzer bulut diploma hesaplarını bir arada gösteren tek bir program var mıdır? mesela telefonlar için es file explorer var, buna benzer pc/mac programı var mıdır?
daha doğrusu var da hangisi işini güzel yapar?

es file explorer dosya gezgini. windowsta windows explorer, mac'te finder var. daha ne olsun?

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (22.10.14 15:31:18)
@eksi sozlukte eksiyen adam, es file explorer dosya gezgini evet ama içinde doğrudan app kurmadan bulut depolamaya erişim imkanı sağlıyor. hesapları bağlamak yeterli. buna benzer bir sistem arıyorum, tek program içinde çeşitli hesaplar olsun.
yoksa evet tek tek tüm bulut programlarını indirsem finder ve windows explorer da gösterir.

mesela iki adet drive hesabı var ve gmail tek bilgisayarda iki hesaba izin vermiyor, lakin hesap bağlama olayı olsa tek pc uzerinde aynı bulut depolama servisinden farklı hesapları görebileceğim. aynı es file explorerdaki gibi.
  • nwnd  (22.10.14 15:36:45 ~ 15:39:50)
Bluestack kur bilgisayara. Üzerinde de es.

  • cetoxim  (22.10.14 15:51:28)