[]

Resimli çocuk kitapları

Çocukluğunuzdan hatırladığınız resimli çocuk kitapları hangileridir? Okur muydunuz ya da evde veya anaokulunda size okurlar mıydı? Sevdiğiniz, ailenizden birinin size okuduğu veya bir şekilde aklınızda kalmış resimli kitapları soruyorum.

Bir de çevrenizde küçük kardeşiniz, kuzeniniz vesaire varsa hangi resimli çocuk kitaplarını okuyorlar?


 
aytül akal'ın çocuk kitaplarını tavsiye ederim. 3 yaşındaki kızım en çok onun kitaplarını beğendi.


  • mavikalem  (22.10.14 11:29:43) 
tak tak kim o diye bi kitabım var küçüklümden kalma illüstrasyonları falan şahane.
günışığı kitaplığının cocuk kitaplarını alıyorum birde halen kendime bulut kuşu aldım en son.

  • pembegurba  (22.10.14 11:37:29 ~ 12:15:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.