Erkek için hem iş hem de gündelik çanta?

Hem iş hayatında giydiğim kanvas pantolon ve gömlek ikilisine uygun; hem de gündelik hayat için kullanabileceğim bi çanta arayışındayım. Çok canlı ve cafcaflı yerine hem ciddi ve sportifi bi arada bulmak istiyorum. Bu moda işlerinden de pek anlamam o yüzden bi danışayım dedim.

www.morhipo.com

Bu çanta nasıl sizce? Bu saydığım kriterler için daha iyisini bulabilir miyim? Bütçe 150, hadi bilemedin 200 lira civarında.

Not: Aslında ilk tercihim deri ancak istediğim tip bi deri bulamadım. Bu gösterdiğim çantayı da deriye görünüş olarak benzediği için seçtim, ciddi durur hesabı :)

Bence amaca gayet uygun ve güzel

  • filipis  (21.10.14 21:25:27)
Bence kalitesiz görünüyor. Model güzel de fiyatı çok. Yani fiyatı sırf markası yüzünden o kadar fazla diye düşünüyorum.

Zara'ya baktınız mı?
www.zara.com
  • m e l t e m  (21.10.14 21:30:55 ~ 21:32:30)
Tommy Hılfıger markasının ben buradayım diye bağırdığı bir çantayı kişisel olarak almam, abartmıyorum beleş verseler kullanmam. oluşturduğun fiyat aralığında ilk kriterin deri ikincisi şekil olsun derim, şekil olarak da o kadar enlemesine değil de biraz daha uzun olanlarına bak derim.

EK: gençlerin pek sevdiği şu kaft ürünlerinden aşağıdaki linkte verdiğim çantanın tamamen düz ve hakiki deri olanını bulabilirsen al derim fiyatı da uygun gelirse, ama illaki fiyat yükselecektir.
www.kaft.com
  • candanag  (21.10.14 21:42:32 ~ 21:45:36)
@candanag, marka için seçmedim onu aslında :) Şekli şemali düzgün ve istediğim tarzda. Marka merakım yoktur, istediğim olsun isimsiz olsun. Bu Kaft'takiler fena değil gibi. Dediğin gibi deri bulabilirsem alınır. Gerçi sitelerinde görünmüyor.

@meltem, www.zara.com bu model de fena değil gibi, düşünebilirim bunu.
  • l ikta  (21.10.14 22:22:15)