The Walking Dead s05e01-s05e02 Spoiler!!

The Walking Dead s05e01-s05e02 Spoiler!! The Walking Dead s05e01-s05e02 Spoiler!! The Walking Dead s05e01-s05e02 Spoiler!! The Walking Dead s05e01-s05e02 Spoiler!! The Walking Dead s05e01-s05e02 Spoiler!!

suyun altındayken zombi tarafından ısırıldı karaoğlan, bu yamyamlar bacağı yiyince, babalara gelmiş oldular deniyor.

iyi ama, bu zombi virüsü zaten herkese bulaşmış değil miydi? doğal yolla ölümlerde dahi zombiye dönüşülüyor. bu bacağı yeme meselesi bu süreci mi hızlandıracak? daha önce yedikleri insanlarda da virüs vardı. virüsün dozu gibi birşey mi olacak?

!The Walking Dead s05e01-s05e02 Spoiler!!The Walking Dead s05e01-s05e02 Spoiler!!The Walking Dead s05e01-s05e02 Spoiler!!

evet herkes virüs taşıyıcısı ancak kolun bacağın koparak kan kaybından ölüm var, huzurluca ölüm var. zombi tarafından ısırılarak mı ölmek istersin, kan kaybından hızlıca ölerek ve kıvranarak; yoksa zaten ölmüşsün, ölmüş halinin dönüşmesini mi senden habersiz olarak?

bu arada bölümü izlemedim henüz, o yuzden kimin nasıl ısırıldığını bilmiyorum, genel anlamda cevapladım.
  • kaymaktutmayansicaksut  (21.10.14 11:05:56)
bölümde ısırıldığı gösterilmiyor ki yoksa ben mi kaçırdım?

  • argent dawn  (21.10.14 11:11:18)
normal ölümler zombiye dönüşmüyor bence. normal ölüm hiç olmadı sanırım dizide? hatırlayamadım.

karaoğlan ısırıldı mı tam göremedim ben. dışarda ağlaması ısırıldığından dolayı mıydı diye de düşünmekteyim. etini yerlerse de geçmeyecektir bence. gelecek bölümün fragmanında orayı basıyor bizim ekip zira. temizlerler herhalde o adamları.
  • cha  (21.10.14 11:12:36 ~ 11:15:45)
normal ölümlerin de zombiye dönüşeceğini baya açıkladılar gibi?
virüs var, normal ölenler zombiye dönüşüyor.
ancak ısırılırsan, kısa süre içinde zombi oluyorsun. bob muhtemelen ısırılmıştı, zombiliğe doğru hızla gidiyordu, ancak onu yiyenlere ne olacak onu da önümüzdeki hafta göreceğiz.
  • freya  (21.10.14 11:26:35)
normal ölümlerin zombiye dönüştüğü defalarca gösterildi. çizgi romanda bu olay başka bir karakterle işlenmiş ondan dolayı insanlar böyle düşünüyor. ama daha bir şey göstermediler bakalım ne olacak.

  • argent dawn  (21.10.14 11:33:08)
normal ölümler zombiye dönüşüyor fakat ısırılınca niye enfeksiyon hızlanıyor onu bilmiyoruz.
bob'un su altına ısırılmış olacağını düşündüm ben de, öyle ağladı zırladı falan. bacağı pişirip yedikleri için bir şey olmamış olabilir.

  • r_u_h  (21.10.14 11:41:37)
başlık altına ben de bir soru yapıştırayım . tyreese o sakızlı adamı öldürmemiş miydi , o nerden çıktı şimdi ?

  • proustun bir aski  (21.10.14 12:51:45)
sakızlı adam barakada ölen değil. terminusun lideri diye hatırlıyorum.

bu arada hapishanede gripten ölenler olmuş ve zombiye dönüşmüşlerdi sanırım. şu bizim beyaz saçlı abla yakmıştı yayılmasın diye. örnek gösterilebilir.
  • cha  (21.10.14 17:18:54 ~ 17:20:49)
suyun altında ısırlılmadı ısırılsa bile herkesde virüs var zaten bacağını yesede bir şey olmaz fakat bu konu Z NATİON da işlendi yamyamlar kaçırdıkları adamları canlı tutup kolu bacağı kesip yemeleri gerekiyor virüsten etkilenmemek için.

bence mantık şu adamı tamamen öldürseler saklamak için buzdolabı gibi bir şeyle uğraşmak gerek onun yerine bir gün kol bir gün bacak böyle böyle tüketmek daha mantıklı.

sakızlı adam terminusdeki eleman. külübedeki değil.
  • mrthany  (21.10.14 17:31:45)
E suyun altında ısırıldığını görmedik ama siyahi elemanda bi acıklı acıklı bakmalar, ağlamalar falan, ısırıldığını düşündürtüyo izleyiciye.

Doğal yollarla ölenler de zombiye dönüşülüyor evet.

Virüsün dozu meselesini bilemiyeceğim. Pişirerek yiyorlar (virüs ısıyla ölmez mi ki)
  • old possum  (21.10.14 18:10:40 ~ 18:11:28)