rezidansa tasinmak

yeni ev arayisimiz devam ederken aklimiza bu fikir geldi. soyle ki 2+1 ya da 1+1 ev bakiyoruz ve ev icin 0 esyalar almamiz gerekecek. bundan 2 sene sonra evlenecegimizden zaten o esyalarin hepsi yenilenecek. e rezidanslarda genelde beyaz esyalar oluyor. bunun yaninda teras, oyun salonu, fitness center, bazilarinda aidatla birlikte elektrik, internet, su faturalari da cabasi. evi de minimalist, modern sekilde dosedik mi 2 kisi 2 sene gayet rahat yasariz diye dusunduk ama emin olamadigimiz bazi seyler var. bu hizmetler rezidanslarda aksatilmadan veriliyor mu? yoksa sadece sozde mi kaliyor? rahat bir ev ortami olur mu?

velhasil 2 sene rezidansta yasamak mi mantikli, yoksa ev esyalarinin tamamini alip daha buyukce bir evde mi yasamak mantikli? ha zaten oyle bir ev tutulursa da onceligimiz site ici olmasi olacak. tesekkurler simdiden herkese.

nerede olduğu çok önemli

beylikdüzünde 5 katlı apartmanı diken residence dedi ve tabiki olmadı

ataşehir ve levent residence konusunda daha başarılı. eğer uzman bir yönetim varsa servislerin hepsi sağalnıyor ancak bazılarında spor salonları ve havuzlar extra ücretli olabiliyor.

rezidence hayatının en guzel tarafı güvenli olması bence kapını kitlemesen bile biliyorsun ki sıkıntı olmayacak.
  • cairo  (20.10.14 14:08:00)
müstakil bahçeli-teraslı bir ev olmayacaksa rezidans bana göre tek seneçek. dandik apartman ve sitelerden uzak durunuz. beylikdüzünde adını hatırlayamadığım bi rezidans var param yetseydi 1+1 tutacakım.

  • dimitri iskete  (20.10.14 14:16:53)
Kesinlikle güzel fikir bende istemiştim taşınmayı ama bekar olarak zor oluyor...

  • pati darbesi  (20.10.14 14:23:40)