En beğendiğiniz internet servis sağlayıcısı?

TTnetle olan 128 senelik beraberliğimize bir son vermek istiyorum lakin piyasadan çok uzağım. Hangi servisi kullanıyorsunuz? Neden tavsiye edersiniz?

sence çok fazla seçeneğin var mı? hepsi neredeyse aynı altyapıyı kullanıyor.

turkcell superonline.
  • devorgilla the gunslinger  (20.10.14 12:45:01)
uydunet.

  • sutlu nescafe  (20.10.14 12:45:39)
Aslında "sadece" altyapı olarak değil; müşteri hizmetlerinin aklı başındalığı, problemleri nispeten kolayca çözebilme yetileri, f/p oranları, bilgiye ulaşabilirlik sitemleri de çok geçerli tavsiye sebepleri.

  • pandispanya  (20.10.14 12:51:35)
1 aydır uydunet kullanıyorum gayet memnunum. müşteri hizmetleri ile hiç işim olmadı ama taahhüt ettikleri hızı sağlıyorlar, ayrıca fiyat olarak da en uygunu sanırım.

  • tolga asp  (20.10.14 13:35:17)
beylikdüzü'ndeyken superonline kullanıyorduk biz. mis gibiydi. ttnet'te de ben çok sorun yaşamadım aslında ama superonline daha iyi. hat arkadaşın üzerine olduğu için bi problem olduğunda telefonları ona kitliyodum ben, muhabbetleri bilemiyorum tabii ama ne zaman arasak işimiz görülüyodu da.

  • pescador  (20.10.14 13:39:22)
diğer internet sağlayıcıları ttnet'ten çok farklı değil.. hani ne bileyim atıyorum ttnet en fazla 100 mbit internet sağlıyorsa superonline aynı fiyata 10000 mbit internet mi sağlıyor? veya kendi altyapısını mı kullanıyor? ttnet'in müşteri hizmetlerinden zerre memnun değilim. ama adamlara uygun bir dille yaşadığım sorunu "yazılı şikayet" olarak bildiriyorum..

her türlü olumlu geri dönüş var.. eve kadar gelip hattı, kutuyu kontrol ediyorlar.. düşük hızım her zaman yükseldi.. hattınızla ilgili her sorunu müşteri hizmetleri aracılığı ile çözmeyin.. online hizmetlerden yapacağınız yazılı "hız / hat sorunu" taleplerini saha teknikerlerine iletiyorlar genelde..

5-10 sene sonra ben rekabeti başlatıyorum, kendi altyapımı sunuyorum diye çıkarsa biri o zaman birlikte değiştiririz.. adil kullanım kotası saçmalığını kaldıracak, uluslararası standartlarda bir hız sağlayacak.. uygun fiyatlı olacak.. bunları yaparlarsa değiştir servis sağlayıcını...
  • synche  (20.10.14 13:41:02)