Toplanın bana ikinci üniversite seçiyoruz!

Reklamcılık bitirdim. İşim gücüm var. Bazı öğrencilik haklarından faydalanmak için İstanbul Üni. Açıköğretim Fakültesi'ne kaydolcam. Sizce hangi bölüm?

Coğrafya
Felsefe
İktisat
İşletme
Sosyoloji
Tarih

bence sosyoloji seçebilirsin, reklamcılığın üstüne çok iyi olur, birbirini tamamlar.

  • she is a lady  (20.10.14 11:13:02)
Rahat biriysen ders de fazla çalışmıyorsan iktisat ve işletmeye hiç bulaşma derim..

sosyoloji olabilir.
  • redeath  (20.10.14 11:34:01)
Rahat biriysen çalışmam diyorsan asıl sosyolojiye bulaşma. Ben yaptım sen yapma yani.
Sokaktali her on kişiden dokuzu işletme mezunu olduğuna göre işletme kolaydır.
Ha ama işime yarasın keyifli bi bölüm olsun dersen sosyoloji ya da felsefe candır.
  • bir nick var benden iceri  (20.10.14 13:00:17)
1- işletme
2- iktisat
3- sosyoloji
4- felsefe
5- tarih
6- coğrafya
  • boshi  (20.10.14 13:43:52)