56Gb Olmuş Ttnet Halen Hızımı Düşürmedi!

Şimdi kota sorgulamadan baktım. 56gb download olmuş. Halen hızımı düşürmediler. Geçen ay 1-2gb geçmişti hemen hızımı düşürdüler. Acaba bu ay bana kıyak yapıyor olabilirler mi? Yoksa görevli memur haftasonu çalışmadığı için mi halen 8 mbps hızımı koruyorum? Acaba hastalanıp rapor alırsa bi kaç gün daha idare eder miyim? :)

bulandırma denizi uyandırma kerizi.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (19.10.14 16:54:12)
50 ya da 75 gb akk var bende de superonline ama bendeki her ay en az 200 gb yaparım hiç düşmedi 1 yıllık aboneliğim boyunca.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.10.14 17:04:49)
akk da olay şöyle. bulunduğuz bölgeye göre tavan kotası gibi bir şey düşünün. eğer o bitmezse sizinki de bitmez. geçen ay herkes doldurmuştur, o yüzden indirmişlerdir hemen.

  • liriamer  (19.10.14 17:07:02)
liriamer, açıklamanız ilginçmiş. Bu mantığa göre 4 günlük kurban bayramında tatile gidenlerden dolayı bulunduğum bölgede tavan kotası dolmamış olabilir.

  • foxmulder  (19.10.14 17:18:19)
büyük ihtimalle günün ya da haftanın belli saatlerinde yapılıyordur bu işlem. gördükleri anda düşürürler merak etme.

  • ya ben lan neyse  (19.10.14 17:19:25)
modemi kapat aç, durum netlik kazansın.

  • stereoseyfi  (19.10.14 17:36:55 ~ 17:37:08)
64gb indirdikten sonra(son 24 saat hariç) 26.10.14 ve saat 00:01 itibarı ile ttnet hızımı 3mbps'ye düşürdüğünü bildirdi. Liriamer'in söylediğinin bayağı bir doğru olduğunu düşünüyorum.

  • foxmulder  (26.10.14 00:07:55)