[]

Gom Player-Saydamlık

Gom Player'ım arkadaki görüntüyü videonun altında gösteriyor. Ek'e de ekledim. Böyle transparan gibi bir şey oldu.
Az biraz googleadım ama bulamadım, basit bir kısayol tuşu olması lazımdı.
Yardım edin lütfen, gom player'e bakınca fatih ürek görüyorum :(


 
bak en üstte tam ekran yapma düğmesinin sol tarafında bir kaydırma çubuğu var onu %0 yap saydamlık gider.


  • razvan rat  (19.10.14 16:28:23 ~ 16:29:05) 
yukarda sağ köşedeki düğmelerden biri saydamlık. ordaki çubuğu hareket ettir, neler olduğunu gördüğünce heycanlanaaksın. :)


  • emfuzi  (19.10.14 16:28:38) 
Teşekkür ederim, ayarlarda falan bulamayacağım kadar basit bir şey olduğunu biliyordum.


  • geven kafa  (19.10.14 16:32:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.