Ipad 3, 25pp ve uygulamaların kapanması sorunu

Şimdi hacılar, IOS6 varken hiç bir sorun yoktu. 25pp ile uygulama indiriri kullanırdık. Ne zamanki ben IOS7 Untetheed JB yükledim hep aynı sorunlar etrafında dolanıyorum.

Şimdi 25pp'den indirdiğim uygulamalar belli bir süre sonra AppleID soruyorlar ve düzeltmek için PC'ye takıp 25pp programı ile fixliyoruz ama bunu sürekli yapmak zorunda kalmak sinir bozucu bir durum. Ayrıyeten mac üzerindeki 25pp'deki fixleme özelliği de artık çalışmıyor hata verip kapanıyor.

Sizler bu sorunu nasıl çözüyorsunuz. IPAD versiyon 7.04. Ben bunu 7.1'lere çıkartsam ve tekrar JB'lesem sorun çözülür mü? Yoksa 7'lü versiyonlarda bu sorun hep aynı mı?

7.1.1 kullanıyorum daha hiç dediğiniz şekilde bilgisayara bağlamam gerekmedi. 25pp de kullanıyorum.

  • prodeq  (19.10.14 14:49:04)