[]

Urfa'da iyi kebap nerede yenir?

S.b.
 
urfa da kebap değilde ciğer yiyecek yerler mevcut. bankalar caddesinde güzel yerler var.


  • fallthepieces  (19.10.14 13:13:51) 
kebabi bilmiyorum ama belediyenin orda Gulhan diye bir restoran var. hayatimda yedigim en guzel lahmacunu yemistim. yedigimiz diger yemekleri de cok guzeldi. muhtemelen kebabi da guzeldir. birde şıllık tatlisi var onu da dene.


  • crucio  (19.10.14 14:18:14) 
urfa'ya damak tadım için çok büyük beklentilerle gitmiştim. en iyi kebapları yaptıklarını söyledikleri yerlerde kebaplar ve yemekler ortalama bir anadolu şehrinin ortalama bir kebapçısından daha iyi değildi. hatta birkaçı yediğim en kötü kebaptı. o yüzden fazla aramayın karın doyurma amacıyla ilk gördüğünüz yere girin.


  • endosperm  (19.10.14 15:40:59) 
endosperm +1. bende büyük beklentilerle gitmiştim kebap adına hiç birşey yapmıyorlar. Ama Gaziantep öyle mi? Tam bir yemek şehri. Bence azıcık zaman harcayıp Antep'e geçip yemek yemen daha iyi :)


  • fallthepieces  (20.10.14 11:23:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.