arabam yolda kaldı.akü bitti durduk yere

merhaba sevgili duyurucu dostlar,
zor bir durumla karşı karşıyayım.bana bir akıl verin.hatta yardım edin :(
arabayı abidinpaşaya(ankara) bırakmıştım.3 saat sonra geldiğimde tüm ışıklar zayıflamıştı.marş basmadı çalışmadı :(

yardım alabilecek kimsem yok.dün araba orda kaldı.taksiyle gitsem taksici elektrik verir mi? aslında itince çalışır diye düşünüyorum.ama yoğun trafik var bende acemiyim biraz.

ne yapmam gerek? kimi aramak lazım bu durumlarda? (dayımı arıyorum ben genelde ama oda ankara dışında :( )

teşekkürler

etrafta benzinlik, taksi durağı vs bir şey yok mu yardım isteyebileceğiniz? onlar araba da bulur ara kablosu da.

  • tescillimarka  (19.10.14 12:15:04)
taksiciler hallediyor.

  • doink  (19.10.14 12:19:25)
100 metre ilerisinde taksi durağı var hemen. bi arayıp sorayım o zaman. benzinlik yada tamirci yok.

[iki taksi durağını aradım.ikiside bizim araçlar dijital.takviye yapamayız dediler.]
  • foster  (19.10.14 12:22:10 ~ 12:31:00)
yol yardım

  • sta  (19.10.14 12:32:45)
Yoldan geçen taksiyi çevir. Abi takviye kablom var. Gidelim orada iki dk takviye de yapalım de. Takviye basit iş. Kabul ederler. Taksi durağından taksici çıkmaz bunun için. Ama yoldaki kabul eder.

  • evrenos gazi  (19.10.14 12:38:30)
hayret iki sefer yolda kaldım. parasını verince taksiciler hemen atladılar.
o zaman sta'nın dediği gibi kaskonuzun yol yardım hattını arayın.

  • doink  (19.10.14 12:39:29)
aracın sigortası bitmiş.yol yardımı aradım 100 liraya geliriz dediler.
bakalım ne olacak.

herşey için teşekkürler
  • foster  (19.10.14 12:59:39)