seksi erkek giyimi diye bişey var mı? varsa capsli örnek verebilir misiniz?

mesela topuklu ayakkabı, mini etek, göğüs çatalını gösteren bluzler, dolgun saçlar, kırmızı ruj, mini etek altına giyilen opak veya açık renk çorap bana çok seksi geliyor. iç giyimde jartiyeri söylememe gerek yok heralde. bazen spor yapmaya çıkan kadınların giydiği bi alt eşofman var kalçalarını çok hoş gösteriyor. o da seksi geliyor. ama böyle erkekte topuklu ayakkabıyı giy çık gibi bi durum ben göremiyorum. var mı böyle bişey?

yırtık pantolonun seksi olduğuna dair bi düşüncem var ama henüz deney yapmadım.

  • divit  (18.10.14 23:37:19)
öyle bir şey yok bence belki takım elbise olabilir.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (18.10.14 23:39:43)
  • exlibris  (18.10.14 23:41:32 ~ 23:42:52)
Önemli olan zarf değil mazruf bro.

  • arnold schwarzeneger  (18.10.14 23:48:26)
Kadınin ilgisine göre değişir o üniforma fetisistinden tutun da got Catalindan bile tahrik olacak kadınlar var.

  • rubiks cube  (18.10.14 23:49:00)
Önce seksi bir vücudu alıyoruz, sonra üzerine bir şeyler geçiriyoruz. Mesela bence kaslı kollar çok seksi. O yüzden onu gösterecek bir kıyafet. Geniş omuz seksi, yine onu gösterecek... Yani bence genel olarak aslında dar kıyafetler seksi, bol olmayacak hatları gösterecek.

  • loralynn  (18.10.14 23:55:03)
Denizci, itfaiyeci, vb. kostümleri. Bunca striptizci bunları giyerek yanılıyor olamaz.

Bir de omuzdan kesik kollu t-shirt'ler.
  • aychovsky  (18.10.14 23:58:45)
hadi arda falan sikimde değil de
istanbul meteoroloji müdürü ile neden dalga geçersiniz ki?
hani eğlence kaynağınız böyle sikim sonik şeyler mi?
el cevap:
üniformayı kadınlar sever. polis, doktor önlüğü,itfaiye vs vs.
  • saksı  (18.10.14 23:59:24 ~ 19.10.14 00:00:19)
@saksı moralim düştüğü zaman açıp bakıyorum ona :D sanki gariban parası yok da ondan öyle giyinmiş ahahah müdürse müdür gibi davransın

  • divit  (19.10.14 00:03:48)
blazer ceket, tişört, vücuda oturan düz kesim kot, iyi bir kemer ve de modern-klasik bir ayakkabı seksidir. tabi çirkin vücutlu, çekici bir havası olmayan bir adam ne giyse seksi olmaz ama bu kombinasyon genellikle çekici gösterir. dediğim kombinasyonu david gandy giymiş mesela: 2.bp.blogspot.com

justin theroux da genellikle seksi giyiniyor.
www.google.com.tr

anahtar çok kasmamakta, doğru renkleri doğru parçaları kullanmakta ve de fit olmakta.
  • m e l t e m  (19.10.14 00:06:34)
@saksı, meteoroloji değil iski müdürü o. meteoroloji müdürü benim peder olur.

asdfsghjky lan babamı bi an öyle düşündüm de yapmayın hakikaten, onun da çoluğu çocuğu vardır..
  • calzoncillos  (19.10.14 00:08:20)
Füme kot, beyaz tişört. Beyaz tişört kışın biraz tuhaf kaçabiliyor ama. Fazla detaya gerek yok. Ha tabii Duyuru'nun %70'i şişko olduğu için ne giyseler yakışmıyor o ayrı.

  • angelus  (19.10.14 00:12:53)
@m e l t e m adam ankara apaçisi

  • divit  (19.10.14 00:15:20)
google da arayınca çok kötü şeyler çıkıyo aramayın sakın :D
www.google.com.tr

  • yue  (19.10.14 00:16:51)
@aychovsky ilk cumlesi +1
Ve takim elbise. Bana sorarsan askeri kiyafetler de seksi.

  • delifaruk  (19.10.14 00:34:45 ~ 00:36:51)
@divit Hangisi Ankara apaçisi?

Bu mu:
www.gq.com
www.celebitchy.com

Yoksa bu mu:
www.gq.com
www.usmagazine.com
  • m e l t e m  (19.10.14 00:37:49)
i.hizliresim.com
@ m e l t e m tam bir apaçi sevici

  • mhmtt  (19.10.14 00:42:56 ~ 00:44:49)
@mhmtt hayrola arkadaşım? :) kime apaçi sevici diyorsun?

adamlardan biri top model, iç çamaşırı mankeni. yunan tanrısı gibi seviliyor kadınlar tarafından. diğeri de hbo dizisinde başrol oyuncusu ve jennifer aniston'un sevgilisi.

ben burada tarzlarını paylaşıyorum diye niye apaçi sevici oluyorum? siz hayatınızda apaçi gördünüz mü acaba?

tiplere bak ya. apaçi diyorlar. okuyan da sizi chris hemsworth filan sanacak.

allah'ın aşkına ifşa yapın da görelim apaçiyi. :)
  • m e l t e m  (19.10.14 00:49:41 ~ 01:30:06)
oo kavga..

  • calzoncillos  (19.10.14 00:55:04)
Smokin ve takim elbise haric hepsi apaci fotolari birisi de sarapci. Smokini de kime giydirsen yakisiyor zaten. Karilarin begenme sebebi adamlarin meshur ve parali olmasi

  • divit  (19.10.14 01:02:48)
arnold doğru demiş.

  • icemint  (19.10.14 01:07:57)
var tabisi, benim için budur; www.madlyjuicy.com

  • shejia  (19.10.14 01:11:28)
m e l t e m +1

taş gibi adama apaçi demişiniz yuh yani.
  • yue  (19.10.14 01:27:33)
erkeğin seksapelitesi giyiminde değil, karakterinde sonra da fiziksel özelliklerinde olur.

çuval giyiyorum ve otuz yıldır seksiyim.
  • take me rufee2  (19.10.14 01:33:16)