hangi tür kravatlar hoşunuza gidiyor?

bir kravat delisi olarak soruyorum. fikir almak istiyorum..
sevdiğiniz çeşitleri ya da ürün linklerini gönderirseniz sevinirim.

adam koleksiyoner :D
mavili siyahlı çizgili güzelmiş :))

  • john caseyden halsizce  (18.10.14 21:45:29)
ince, detay işlemeli kravatlar.

  • c1b2k3  (18.10.14 21:55:54)
  • shahrazad  (18.10.14 21:57:12)
ilginç fikirler gelmeye başladı :D

  • john caseyden halsizce  (18.10.14 22:03:17)
sarar interview kravatlar iyi oluyor. Şimdiye kadar hiç olumsuz yorum almadığım gibi şımartıldım. Ayrıca muadil markalara göre fiyatları daha uygun.

  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (18.10.14 22:19:01)
sarar güzelmiş gerçekten ama bana pahalı yinede :D hediye ederseniz hayır demem :D

  • john caseyden halsizce  (18.10.14 22:28:37)
straight gigolo hakkaten işi biliyor. ince kravatlar en iyisi bence tabii 40'lı yaşlarda ama 60 gösteren göbekli biri değilsen ha öyleysen kalın kalın kravatlar daha iyi tabii. özetle ince kravat iyidir. deri kravat iğrenç.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.10.14 22:29:08)
koleksiyonuna örgü kravatlardan da zevkine göre eklemeni tavsiye ederim genç şunlar gibi

bugunyenibirgun.blogspot.com.tr
  • candanag  (18.10.14 22:47:43)
örgü kravatlar benim de dikkatimi çekiyo ama kullananı görmedim hiç o yüzden biraz önyargılıyım hala :)

  • john caseyden halsizce  (19.10.14 00:05:16)
örgü kravatla gidebilecek gömlek çeşitleri nedir sizce?

  • john caseyden halsizce  (19.10.14 00:43:41)
vay arkadaş neler öğrendim ya..
ben tarz değişikliğine gitmeyi düşünüyodum da ondan sordum bu kravat olayını. şimdi bi de gömlek işi çıktı :D
aslında ben düz klasik gömlek kravat ve üzerine yelek düşünüyodum ama şimdi işler değişti.. zaten yelekler hem pahalı hem de çeşit pek bulamadım.
  • john caseyden halsizce  (19.10.14 00:50:31)
Bu: imgur.com

  • delifaruk  (19.10.14 00:52:31)
yok benim takımlarım zaten hepsi düz yelekleri de düz alırım ama spor tarzda büyük kareleri olan ceketler hoşuma gidiyo onlarla da yelek olmaz zaten. aslında bi tane yelek beğendim spor bişey. gayette güzeldi ama bedeni yoktu.. yoksa alıcaktım yani getirtemediler de öyle kaynadı

  • john caseyden halsizce  (19.10.14 01:01:25)