gelin kaza çözüyoruz

az önce sözlükte denk geldim, bu nasıl olmuş olabilir ya?

scontent-a-ams.xx.fbcdn.net

çok ilginç lan, çatıdan mı düşmüş aacaba.

  • karaden  (18.10.14 17:31:54)
Ani bir fren yaptıktan sonra kamyonetin arkasındaki eşyalar öne doğru fırlayıp arkadaki süspansiyonların gevşemesine sebep olmuş. Aracın arka aksına binen ağırlığın öne kaymasının sonucu ve ani frenin de etkisiyle arabanın arkası havalanmış. Arkadan gelen diğer kamyonetin üstüne takılıp orada kalmış.

Arkadan gelen kamyonet de arkadan çarpıp biraz da hayükselmesine sebep olmuş desem değil, arkadan gelenin sağ önünde bir hasar gözükmüyor.

Fren izleri de görülse daha net bir şey söylenebilir.

Bunların hepsi birer varsayım tabi.
  • aguilas negras  (18.10.14 17:31:59)
öndeki aşırı süratli, arkadaki de takip mesafesi gözetmiyor. öndeki fren yapıyor. kasası boş olduğundan ağırlık merkezi tabii önde. neredeyse takla atacak derken arkadaki duramıyor bindiriyor.

  • namus ninjası  (18.10.14 17:34:20)
fren yapsa arka o kadar kalkmaz, ağaca çarpsa ağaç kırılır araçlarda hasar yok

  • karaden  (18.10.14 17:37:35)
kesin fotoşop

  • Sskywalkeremre  (18.10.14 17:41:07)
Ben fotoşopun en dandiğini gördüğümde bile anlamayan biri olarak net fotoşop diyorum.
O cıpcılız ağaca vurmuş olsa ağaç ortadan kırılırdı bi kere, ayrıca aracın önünde de bi şey yok. Ayrıca fotoğrafın geneliyle bariz bir uyumsuzluğu var renk falan açısından.

  • buff  (18.10.14 17:56:58 ~ 17:57:52)
Ben kesinlikle fotoshop olduğunu düşünmüyorum. Arkadaki kamyonetin üstündeki Özmert yazılı muşambanın (veya her neyse) kıvrılmasına falan bakın?

  • aguilas negras  (18.10.14 18:07:39)
mal arabalarının kasasını iyi hesaba katın. o araçların denge merkezleri boşken ön tekere çok yakın. dolunca arkaya doğru dengeleniyor bi nebze.

  • namus ninjası  (18.10.14 18:08:58)
ağaca vurma falan da yok. arkadaki çarptıktan sonra biraz ittirmiş.

  • namus ninjası  (18.10.14 18:09:54)
Ne fotosopu istanbulda siradan birgun sadece. Mecidiyekoydur orasi kesin

  • divit  (18.10.14 18:10:48)