Hani kızlar yanında köpek olan erkeklere hastaydı lan

Sabah 9'dan beri elimde köpekle dolaşıyorum. Tamam kızlar köpeği seviyo ama benim yüzüme bakmıyorlar, sanki ben yokmuşum gibi köpekle ilgileniyorlar :/ hani ayy bunun cinsi ne diye sorupta muhabbette açılmıyo. köpeği sevip işini gören gidiyo.

Nerede yanlış yapıyorum? köpeği yerde yürütüyorum, kucağıma alsam mı? ama köpek benim değil ve korkuyorum biraz, kız düşürmek için komşudan ödünç aldım gezdirme bahanesi ile.

Kızlar yanında köpek olan erkeklere hasta değil, köpeğe hasta. galiba. Acaba çok yanlış bi yerde mi gezdiriyom. mekan değiştireyim bi. 15:00 e kadar gezdircem bunu sonra maça gitçem. kız düşerse editlerim.

barzo olduğun için.

  • devorgilla the gunslinger  (18.10.14 13:00:17)
ahahah tabiki de köpeklere hastalar yanındaki kim napsın sdfggfh.

dediğin gibi sevip işini gören gider işte :D
  • neferkitty  (18.10.14 13:01:06)
samimiyetsizliğini seziyor olabilirler mi acaba? bu düşürmek lafına da hastayım. kendinizle birlikte olacak kızı düşmek olarak görüyorsanız kız değil siz düşüksünüz :)

  • imbat  (18.10.14 13:02:12 ~ 13:04:23)
köpekten fazla ağzından sular damlıyor olduğundan olabilir mi?

  • mea maxima culpa  (18.10.14 13:07:11)
elinden bırak köpeği. manitalar tam köpeği sevme saikiyle sana yöneldiğinde bırak bilhassa. sonra köpek ota boka koşar, manita tam size yönelirken yap bunu bak bu mühim. köpek gidince baş başa kalacaksınız. itoğlusu dönene kadar muhabbeti açtın açtın.

  • namus ninjası  (18.10.14 13:10:16)
köpeği severken direk telefonunu uzat ve numaranı yaz de, yüzüne bakma hiç

  • grimer  (18.10.14 13:12:26)
sadece köpeği seviyorlarsa tasmayı kendine geçirmeyi dene.

  • fallthepieces  (18.10.14 13:14:00)
kedi daha iyi bir taktik.

  • [silinmiş]  (18.10.14 13:34:55)
Tam egilmis severken pandik at panpa

  • divit  (18.10.14 13:53:28)
@elim boş döndüm eve :/

  • denizaya  (18.10.14 21:25:51)
Wanttodie sesli güldüm

  • sehpa fx350  (18.10.14 21:30:56)