sosyal medyada taciz

Türkiyede sosyal medyada kadınlara "asılma mahiyetli" taciz denilebilecek tarzı mesajlar çok geliyor .
Merak ettim bunlar arasında en ilginç ve en iğrenç olanları neydi ? Hatırlıyor musunz ?

ne için bu?
onedio listesi mi yapacaksın?

  • teritori  (18.10.14 00:09:07)
iğrencini bilmem de en komiği blogumdan beni tanıyıp 'hayalindeki mutluluk' olduğumu iddia eden, numarasını gönderen, cevap yazmadıkça şu anki sevgilime facebooktan ulaşıp numaramı isteyen, istanbula taşınan kişiydi.

komik diyorum ama başta çok üzülmüştüm.

twitterdan çalıştığım kafeye gelip en sevdiğim pastayı isteyen olmuştu. yine şehir dışından kafeye gelen olmuştu karşılaşmamak için o gün işe gitmemiştim.

asılanları hatırlamıyorum, genelde soyadımla kelime oyunu yapmaya çalışıyolar. şiir yazıyolar. sevdiğim şeyleri öğrenip güya etkilemeye çalışıyolar.

bi de ilkokul arkadaşım vardı aksfkjgsk. 'kimsenin bilmeyeceği, hiç kimsenin duymayacağı zevkli bir gün geçirmek ister misin 89?' demişti askdfhsjkl. o azgınlıkla 700 kmyi koşa koşa gelirdi.
  • seksen9  (18.10.14 00:14:48)