istanbul'dan çorlu'ya en ucuz nasıl gidilir?

otobos 17-18 lira en az. ayda iki kez 1 veya 2 günlüğüne gitmek istiyorum çorluspor'un maçları için. şu durumda mümkün değil ayda 100 küsür lira yol masrafı yapamam.

tren daha ucuzdu mesela ama YHT geyiği yüzünden onu da kaldırdılar sanırım, di mi? şöyle 9-10 liraya falan gidip gelemez miyiz bi şekilde? istanbul içinde nereden yola çıkacağım hiç önemli değil, acıbadem'deyim ama tuzla veya beylikdüzü'ne geçmek falan 1.5 liraya mal olur bana, sorun değil o kısmı.

blablacar.com.tr tarzı sitelere bi göz at. buzlu küvette uyanırsan sorumluluk kabul etmem ama.

  • northernsky  (17.10.14 19:48:49)
yolyola ve blablacar'a bak birileri denk gelir belki. olmadı otostop.

  • tolga asp  (17.10.14 19:49:10)
gidiş geliş toplamda 20 lira tutar. 5 lira yenibosna to silivri, 5 lira silivri to çorlu taksileri. tabi bu üç sene önceki fiyattı şimdi ne oldu o taksiler hiç bilmiyorum

  • Solem  (17.10.14 19:49:56)
ben geçenlerde çerkezköy'den çorlu'ya 7 liraya gittim minibüsle, istanbul'dan 17-18 abartı bir rakam değil.

sağlam bahis kuponları verirsen, tavuğumu senden esirgemem çerkezköy-çorlu arası yol paranı ben karşılarım hehe:))
  • wilhelmwasmuss  (17.10.14 21:39:44 ~ 21:43:07)
Biletleri firmanın internet sitesinden alabilirsin, daha uygun olur.

  • charlesbukowskiineksi  (17.10.14 21:44:28)
en ucuz şeklini, metrobüs ile tüyap - 303 silivri - doblo'larla çorlu şeklinde yapıyorum ben. akbili beleş varsayıyoruz, silivri 4.5 TL(öğrenciye tabi), çorlu'ya da 10 TL (hatta yine öğrenciye 8). özetle minimum 12.5 TL'ye gidebilirsin, bu da gidiş dönüş 25 TL'ye tekabül eder. gayet makul bence.

  • oxygene  (26.10.14 15:33:32 ~ 15:34:18)
adam level atlamtmış, saygılar.

  • charlesbukowskiineksi  (26.10.14 17:46:14)