Giyim Konusunda 2 soru

- giyim konusunda kampanyaları nereden/nasıl takip ediyorsunuz?

- giyimde tercih ettiğiniz markalar hangileri? bu markalara, yanlarına 10 üzerinden puan vererek yazarsanız çok daha iyi olur.

telefona markofoni uygulamasını indirmen yeterli ciddi fırsat / indirim oluyor ve gayet memnunum şu ana kadar beni üzmedi

  • vosvos3131  (17.10.14 19:12:17)
sevdiğin mağazaların internetten sitesinden e-bülten üyeliği isteyebilirsin.

ben en çok mangoyu(8) seviyorum bu zamana beni hiç üzmedi.bazı şeyleri gereksiz pahalı puanı ordan kırdım
onun dışında gözüme nerden hoş gelirse,
zara(5) çok pahalı,
stradivarius(6) sezonluk kullan at tadında kumaş kalitesi,
h&m(7) kumaş kalitesi çok iyi değil ama ucuz
topshop(8)
marks & spencer sadece sütyenleri vs güzel onun dışında anane mağazası (2)

onun dışında sevmediklerimi de yazayım tam olsun:

mudo kesinlikle 1
ne kadar geniş, bol , özensiz kalıpla üretilmiş kıfayet varsa satışa sunulmuş gibi ve ayak üstü paranı düdüklemeye çalışıyorlar imajı veriyor

pull&bear (3)şu zamana kadar sadece tek bir kazak aldım ama onun dışında bana hitap eden tek bir ürün yok, çok salaş.

bershka (2) çok kalitesiz
  • neferkitty  (17.10.14 19:35:16)