Fikr-i yardım - Yarışma Hediyesi

Bir marka için ilkokul 3-4. sınıf öğrencilerinin katıldığı bir matematik yarışması düzenliyoruz.

Daha önceki senelerde ik üçe ipad, akıllı tv vb. ödüller verildi. ipad tamam ama akıllı tv çocuktan öte ebeveyne yönelik bir hediye oldu maalesef.

Bu seneki ödüller konusunda farklılık olsun istiyoruz. Ps4, xbox gibi konsolları düşünmüyoruz.

Var mı aklınıza gelen, önerebileceğiniz hediyeler?

kindle? okusun çocuklar.
3d printer çocuklar için olanları var.
rc araba
10 öğrenciye de müzekart falan verin de, gezmeye bahane olsun.
  • ykyt  (17.10.14 10:34:53)
müzekart çok başarılı bir ödül olur bence ya +1

  • liriamer  (17.10.14 10:37:18)
1 yıllık bilim çocuk ya da national geographic kids üyeliği

  • kakao  (17.10.14 11:32:54 ~ 11:34:13)
- İstanbul'daysanız, Usturlab Çocuk Atölyesi'nin orman kaşifleri adlı bir atölyesi var. tam da bu dönem çocuklarının ihtiyacı olan şey bence. Bir araştırın onu.

- müzekartı katılan her çocuğa verin bence

- mikroskop, teleskop, insan anatomisi modeli olan bir bilim seti.

- iş bankasının çocuk bilim kitapları serisi
  • kullanıcı adı  (17.10.14 11:46:23)
müzekart katılan herkese + 1
- itü bilim merkezi ziyareti
- teknolojik olmayan veya unutulmaya yüz tutmuş oyuncaklar (topaç, ahşap tren, ahşap solo test)
- yerküre
  • tedirginlik hucresi  (17.10.14 15:16:24)