son zamanlarda gelen feysbuk u kapatma isteği

içinde bulunduğum durum.

böyle kapatmak istiyorum ama ya ileride lazım olursa filan diye düşünüp vazgeçiyorum. feysi olmayanlar veya kapatanlardan ricam feysbuk yokken hayat nasıl lan bi anlatsanıza? lazım olduğu oluyor mu?

ben kapattım. aramıyorum. ihtiyacım olursa açıp sonra tekrar kapatıyorum.

  • bartholomew87  (16.10.14 23:30:41)
dondur hesabi

  • shotgunwoman  (16.10.14 23:31:24)
önce telefonundan sil. pilin de çok uzun gidecek güzel oluyor.
kademeli olarak uzaklaşabilirsin böylece.
bana etkinlikler için lazım oluyor o yüzden silmiyorum.
  • lily briscoe  (16.10.14 23:34:31)
hiç face açmadım, hiç gerekliliğini duymadım. kapa. herkes kapasın bitsin şu furya.

## etkinlikler ve bir grup benim için önemliydi. onu da arkadaşalrdan duyduğum için sıkıntısızım. eğer böyle bir derdin de yoksa tekrar diyorum kapa gitsin. dene gör en azından.
  • uzunuzunilgi  (16.10.14 23:35:36 ~ 23:38:10)
Twittera gel daha güzel :)

  • Solem  (16.10.14 23:49:51)
6 sene once falan vardi sanirim feysbukum. sonra dedim bu nasil bir zaman kaybidir. ertesi gun kapadim. bir gun bile eksikligini cekmedim.

insanlar hep arkadaslarinla nasil iletisimde kaliyorsun diye soruyorlar. gayet guzel kaliyorum. zaten benimle iletisimde kalmak isteyen kaliyor, feysbuk cok da elzem degil.
  • gerard  (17.10.14 00:00:48)
hiç olmadı. hiç de ihtiyaç hissetmiyorum.

film izle canın sıkıldıkça ya da ne bileyim kitap dergi filan oku.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (17.10.14 01:09:28)