araç kiralama

selamlar. c.tesi akşamı teslim alıp, yine pazar akşamı teslim etmek üzere 24 saatliğine ekonomi sınıfı dizel/otomatik bir araca ihtiyacım var. istanbul'dan bursa'ya, teslim tekrar istanbul'a olacak şekilde.

şu ana kadar pegasus ve rentalcars.com'dan sorgulamalar yaptım ama muallakta kaldığım kısımlar var,

örneğin ford fiesta günlük fiyatı 114 TL. ama bu toplam ücret değil sanırım. daha önce benzer şekilde araç kiralamış arkadaşlar yakıt masrafları haricinde kiralama şirketine toplamda kaç lira ödemiştir?

yani 114 TL+köprü otoyol geçişi+yakıt masrafı dışında ödeyeceğim herhangi bir bedel var mı?

yok. fiyat pahalı sanki.

www.zeplincar.com

HYND ERA-HYND i20-RNT CLO SYM-HB-POL-CORSA 1.2
70.0 TL

CLO HB 1.5 DCI-PO 1.2-CORSA-RNT CLO SYM 1.5
75.0 TL

HYND ACNT ERA 1.4-HYND i20 1.4-CORSA 1.4 A.T
75.0 TL

R.Clio Sport Tourer 1.5 DCI A/C - F.Linea 1.3 MJet
80.0 TL

Fluence 1.6-Golf 1.6-Astra 1.4-1.6
85.0 TL
  • isminivermekistemeyensuser  (16.10.14 20:42:44 ~ 20:43:33)
teşekkür ederim, ama oto kiralama firmalarına karşı önyargılı olduğum için kurumsal firmaları tercih etmeye çalışıyorum. zeplincar güvenilir midir sizce?

  • uuth  (16.10.14 20:45:10)
europcar, hertz, budget gibi kurumsal firmalara bakın. internetten ziyade telefon ile fiyat alın. fiesta 75-90 tl arasıdır. orta sınıf fluence focus vs. 110- 130 tl arasıdır. fiyatlara ogs, yakıt dahil değildir.

  • japon askeri  (16.10.14 20:46:09)
tüm türkiyede yerleri var. 60 noktada bulunan 7000 araç
bizim şirket buradan her gün 10-15 araç kiralıyor

  • isminivermekistemeyensuser  (16.10.14 20:47:08 ~ 20:54:32)
ford fiestaların otomatik dizeli yok bildiğim kadarı ile

ödeyeceğin sadece araç kirasıdır ogs hgs yakıt sana ait bunun dışında kredi kartına blokaj koyuyorlar ceza sonradan gelirse diye sonra kaldırıyorlar.

europcar, hertz, budget, yesnational bence yeterince kurumsal olan firmalar.
  • basond  (16.10.14 20:53:27)
kesin Sixt e bakın. çok kurumsal ve güvenilir. Alman firması.

  • Ruprect  (16.10.14 21:18:06)
zeplincar dibine kadar kurumsaldır; heryerde şubesini görmüyorsunuz diye kurumsal olmadığını düşünmeyin... büyük kasko şirketlerinin kiralık araçlarını tedarik eden firmalardan biridir zeplin... (sigortacıyım oradan biliyorum)

  • mortar  (16.10.14 21:24:46)