Sevgiliye hediye

Merhaba. Kız arkadaşımla buluşacağız, böyle ufak tatlı bir hediye önerisi istiyorum. Mesela bir öncekinde bir kupa aldım, 10-20 lira gibi bir fiyat aralığında, yani bir özel gün sebebiyle değil, sadece mutlu etmek için sıcak böyle güzel bir şey olsun. Ne olsun? Ben de düşünüyorum fikir verirseniz, yeri, linki vs dahil sevinirim.

Ay sen ne tatlı bir insansın. Bileklik al, çorap al, eldiven al, kış geliyo diye kulaklık al.

  • pandispanya  (16.10.14 15:53:08)
bileklik alabilirsin, hangi rengi seviyorsa o renk taşları olan. pahalı bişey değil, takı satılan bir yere gidip alabilirsin.

  • rock n roll  (16.10.14 15:53:41)
erkek arkadaşım şirinleri çok sevdiğim için d&r'da satılan şirinlerden almıştı. bir tane somurtkan şirin bir de şirine. çok mutlu olmuştum, 2 yıldır baş köşemde duruyor. sizin sevgilinizin de böyle sevdiği bir karakter vs. varsa bu tarz bir şey alabilirsiniz, tam ufak tatlı hediye önerisi açıklamasına uyuyor bence.

  • fraise  (16.10.14 15:55:46 ~ 15:57:27)
zaten kupa almışsın benim diyeceğim işe yaramaz ama bakan olur belki. şu çok hoşuma gitti benim. porselen üzerine yazan ve sonra fırında pişirilerek sabitlenen kalemler var.

www.craftaholicsanonymous.net

not defterleri d&r'da var çok güzel. yazmayı seviyorsa beğenir.
  • pokerface  (16.10.14 16:01:00)
@pandispanya teşekkür ederim o sizin iyiliğiniz. kulaklıık önerisini beğendim, nereden bakmak gerekir sizce?

@rock n roll, bileklik hep takabileceğini sanmıyorum ama.

@fraise şeker kız candy var, nereden bulabilirim sizce?

teşekkürler.
  • brad pitt  (16.10.14 16:01:22)
alıştırma

  • dirildimde geldim  (16.10.14 16:04:26)
Kış geliyor. Çayını kahvesini sıcak tutması için termos bardak alabilirsin.

  • pike  (16.10.14 16:05:18)
şeker kız candy zormuş, biraz bakındım da şimdi, internette bulamadım :) ama pokerface'in söylediği gibi yazmayı seviyorsa güzel bir not defteri ve tüylü kalem de olabilir, hatta bulabilirseniz not defteri şeker kız candy'li olabilir.

ya da ayak numarasını biliyorsanız kış için evde giyilen patikler ve çizmeler var ya onlardan alabilirsiniz. bütün kış kullanır, biri bana böyle bir hediye alsa çok sevinirdim şu ara.

sözünü ettiğim çizmeler bunlar ; www.limango.com.tr

patikler de bunlar ; www.modatakip.net , daha çok çeşit vardır tabii, bunlar örnek.
  • fraise  (16.10.14 16:10:20 ~ 16:13:03)
Hangi şehirdesin, şehrin neresindesin bilmiyorum ama bijuterilerin çoğunda güzel, renkli kulaklıklar bulunabiliyor. Fiyatlar da 10tl civarlarında.

  • pandispanya  (16.10.14 16:12:48)
kitap alabilirsin. www.dr.com.tr

  • kakao  (16.10.14 16:14:21)
çikolata ama mümkünse özel bir çikolata olsun.

lindt gibi.(paketi 8,9 tl gibi birşeydi)

ev ayakkabısı yerine kullanılan çorap fikrini de sevdim.
kulaklık da olur.

ama bence en kıymetlisi kitap. içine yazacağınız kendinizden iki cümleyle...
  • balik kraker  (16.10.14 17:05:10)
yapma böyle şeyler, kendi kuyunu kazarsın.

  • take me rufee2  (16.10.14 17:29:03)
Kinder surpriz al. Benim eski sevgilim çok severdi, ara sıra görüşünce alırdım baya yüzü gülerdi. Böyle ufak şeylerle mutlu olan bir kızı bir daha da bulamadım.

  • osurdum  (16.10.14 17:35:59)
Kolonya alabilirsiniz.
Pasabahcenin falan var ihlamur kolonyasi,mandalina, lavanta... rebul'un cesitleri, eyüp sabri tuncerin hatiralar , Paris gecesi, kadin teni...10 lirayi geçmez (Paşabahçe 20 lira sanirim)

  • balik kraker  (16.10.14 19:11:08)
bu başlığa yazan hanım(lar) özel mesaj atabilir mi, önerilerini cins, renk, yer olarak detaylı soracağım.

  • brad pitt  (16.10.14 19:13:24)
güzel aromalı bir kahve alınabilir. filtre kahve içiyorsa bir paket filtre kahve içmiyorsa sakızlı karamelli vs. türk kahvesi olabilir.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.10.14 19:14:43)
Burayı incelemenizi tavsiye ederim..

www.bulabilirim.com
  • white35  (27.10.14 16:43:45 ~ 23.11.14 21:32:27)