eksiduyuru mba programı v2

Mba yapmadan da finans ekonomi pazarlama satis reklam alaninda kisiel gelisime katki saglayacak is veya yonetim alaninda kitap tavsiye listesi

bir sitede şöyle bir listeye denk gelmiştim faydalı olabilecek

www.endustrimuhendisligim.com

Ya da gelin biz olusturalim
Varmidir bu sekilde tavsiye edeceginiz kitap video film vs

Ders listesi olarak ben aşağıdakileri açtım hadi kitapları siz tavsiye edin ya da ders listesini siz ekleyin
Finans:
Pazarlama:
Tedarik izniciri ve lojistik:
Proje Yönetimi:
Satış:
Ekonomi:
Stratejik Yönetim:

Hadi eksiduyuru mba programi olusturalim belki modlar da destekler

endüstri mühendisi isen eğer ;
<Maynard's I.E. Handbook> kitabını pdf olarak bulabilirsin her daim el altında kalsın.
Proje Yönetimi için standart bilgilerin üzerine farklı kaynaklar ve eğitimler alabilirsin. Örneğin İstanbul Sanayi Odası süper eğitimler düzenliyor, Kalkınma ajansları ücretsiz PCM eğitimleri veriyor. Buralara gitmeni tavsiye ederim. Pazartesi salı günü İSO 150 TL'ye Horizon 2020 Uygulamalı Proje Hazırlama Eğitimi veriyor. Proje konusunda geliştirmek istersen kendini gayet mantıklı bir şekilde 150 liranı harcamış olursun.
Ayrıca 12-13 Kasım 2014: KOSGEB İkitelli'de "İnovasyon Yönetimi Eğitimi" var buraya da katılım sağla.
BEBKA www.bebka.org.tr böyle bir eğitim düzenliyor katıl.
Bir de herşeyi öğrenmeye çalışma yapamazsın. Bir konu seç ve orada uzmanlaş. Proje yönetimi olsun tedarik zinciri olsun marketing olsun. ama hepsi olmasın.. Olmaz çünkü.. yetişemezsin..
  • accorbite  (16.10.14 16:49:36)
Cok tesekkurler hepsini ogrenemem zaten ben alacagimi alirim baskasi da faydalansin diye sormustum

  • seyyar satıcı  (16.10.14 17:15:15)