sonsuza kadar zeytinyağlı sabun mu?

tavsiye üzerine zeytinyağlı sabun kullanıyorum.
merakım; mesela şampuan kullanırken, 2 ayda bir vs baska marka şampuanla devam edin deniyor.
sabun kullanan biri ne yapmalı? hacışakirle mi değiştirelim?:)

hakiki zeytinyağı sabunun bir zararı olmaz ki. ben de o tür sabunlara geçeceğim el yıkama için.

  • dessy  (16.10.14 12:00:53)
yok zararı olmaz da, hani şampuan kullananlar için değiştirin filan diyorlar ya. o yuzden sormak istemiştim:)

  • hede hodo  (16.10.14 12:07:39)
ben öyle bir şey duymadım hiç. Doğal ürünler söz konusu olduğunda böyle bir değişiklik mantıklı gelmiyor kulağa.

  • dessy  (16.10.14 12:12:09)
annemin kuaförü demişti. şirkette calısan bır kızın da oyle bı sey dedıgını duymuştum. belki kulaktan dolmadır, bilemedim..

  • hede hodo  (16.10.14 12:13:19)
ölene kadar kullan heç bi şey olmaz.

  • halitkin  (16.10.14 12:20:53)
Ben senelerdir kullanıyorum.

  • arnold schwarzeneger  (16.10.14 12:28:26)
Sampuan deistirin denilmesinin sebebi, hepsinin kalinti birakmasi artik bir zaman sonra birikiyor, farkli sampuanla onlar gidiyor falan filan. Tabi illa kalinti birakacak diye bir genelleme de yapamayiz, kimisi birakio, kimisi birakmio falan, markaya gore deisir.
Sabunda oyle bi sikinti yok.
Bu arada Sampuanin sabunun Dogali olmaz, 'dogal urun' tanimlamasi dogru degil.
Zeytinyagli sabunu ne faydasi oluyor bir de merak ettim? Tavsiye uzerine demissiniz ya o yuzden.
Ama musterih olun, sikinti yasamazsiniz, bi sorun yok.
Bi tek sertlesiodur saclariniz herhalde sabundan dolayi, o da normal, her sabun ayni seyi yapacaktir.
  • elmali kurabiye  (16.10.14 13:14:22)
@elmali kurabiye
saç dökülmesini tamamen sonlandırmasa bile epey azalttı. bunun yanısıra kepek problemi ile karşılaşmıyorum artık. kullandıgım sabunları gemlik'ten aldım. zeytının memleketı oldugu için de, avm'den aldıgım sabuna benzemez diye dusunup gonul rahatlıgıyla kullanıyorum.
belki avm'deki kapalı sabunlar daha da ıyı olabilir bilmiyorum:)
  • hede hodo  (16.10.14 13:25:27)