spor yapalım

Ne spor yapıyosunuz ? ama böyle kendi başınıza.
kilosu boyu ortalama, sağlıklı bi insanım. zayıflamak için falan değil ama daha dinç olmak istiyorum.
napayım ?
Çok yürüyorum,onun dışında başka bi öneri lütfen
bi de salona gidemem, kendi başıma olmalı.

Koş, bisiklete bin. Evde tabata antrenmanı yap.

  • arnold schwarzeneger  (15.10.14 14:54:18)
spor salonuna gidiyordum bıraktım. şimdi dışarıda yürüyorum, koşuyorum. açık hava daha iyi.

  • rock n roll  (15.10.14 14:54:52)
Evde yapacaksan en mantıklısı:

(Bkz: p90x)
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (15.10.14 14:58:03 ~ 14:59:05)
yakınlarımda koşu parkuru yok ve işten geç geldiğim için evde spor yapıyorum eliptik bisikletim var.
kasım sonu da taşınıyorum koşuya başlayacağım o zaman.
tam da bugün şöyle bi entry yazmıştım belki faydası dokunur sana:

eksisozluk.com
  • neferkitty  (15.10.14 15:02:44 ~ 15:03:59)
mastürbasyon - kol kası için

daha dinç olmak istiyorsan Nike Training Center'a bir göz atmalısın. iPhone kullanıyorsan applicationı indir ve hareketleri yap. Seni güçlendirmeye yönelik hareketler. Aynı zamanda TRX'e de bir göz atmanı tavsiye ederim.
  • Sskywalkeremre  (15.10.14 16:10:13 ~ 16:11:30)
istanbuldaysan: www.aakosu.org

  • superb  (15.10.14 16:11:36)
bisiklet

  • tirt star  (15.10.14 16:30:26)
Kosuyorum. Bisiklete biniyorum. Yoga yapiyorum. Ayrica haftada 4 gun 1.5 saat kadar evde hiit ve strength training. Ama kadinim, cok fazla agirliga ihtiyac duymuyorum. Kendi agirligim ve kucuk dambillarla calisiyorum. Erkek icin spor salonsuz nasil oluyor bilmem.

  • ay nov kung fu  (15.10.14 16:40:10)
evde pilates yapiyordum, simdi kendi kendime salonda pilates arti bi dolu cardio yapiyorum. yaptigim pilates vidyolarini oneririm keyfine goreyse: blogilates.com

  • gerard  (15.10.14 16:42:52)
bisiklete tövbe ettim. uzun mesafe koşuya devam. bir de yüzme.

  • [silinmiş]  (15.10.14 16:44:55)
arada evin yakınında ki parka çıkıp 2 tur atıp eve dönüyorum.
teknik falan bilmem. koşarım, yürürüm. kendimi elimden geldiğince zorlarım. vücuda oksijen yeterince dağılsın diye.
bunun dışında hiç bir şey yapmıyorum. spordan hazzetmiyorum!
  • cliquot  (15.10.14 16:49:15)
kendimce ideal olarak:
sabah biraz isinma hareketleri
hizli tempolu yuruyus ve kosu (karisik)
yoga pilates vs.(tabi burada daha farkli sporlar da yapilabilir, evde bunlar oluyor ancak.)
en son da esnemeye yonelik hareketler

ozetle:
isinma
kardiyo
kas calistirma
eklem acma

kisisel fikrim. pro degilim.
  • goldentitan  (15.10.14 17:07:28)
"eklem acma" nedir :))

(bkz: bodyweight workout)
  • sage  (15.10.14 18:22:36)
hatunlar için çok güzel bi site daha buldum seçin beğenin :

www.popsugar.com

www.popsugar.com (ben en çok bunları beğendim)

www.popsugar.com
  • neferkitty  (16.10.14 14:46:39 ~ 14:47:55)
@neferkitty çok iyiymiş bu.
bisiklet diyen arkadaşlar bisiklet özürlüsüyüm. Herkese teşekkürler.

  • al-se  (16.10.14 15:06:13)