[]

resim dekupe etmek

corel'de deniyorum ama yapamadım. yardımcı olabilecek olan var mı? öğretene de müteşekkir olurum, söz konusu resmi dekupe edip vektörünü yollayabilecek olana da :)
zor değil sanırım, ben beceremiyorum :(

www.vrdt.com

 
eğer dekupe denen şey benim bildiğim şeyse fotoşopta çok basit bir işlem bu :/
ama ofisteyim fotoşop yok yardımcı olamıyorum o yüzden.

  • teritori  (15.10.14 09:46:26) 
ortada bir kavram karmaşası var. Linkteki vektörel değil, vektöre çevirmek için de dekupaj gerekmiyor. Kendin yapacaksan linkteki logonun etrafına kendin eğri vs uyduracaksın.

Zaten internette aratırsan vektörelini de bulursun, uğraşmana gerek yok.
  • kimlanbu  (15.10.14 10:12:47) 
bende mevcut.
mailinizi gönderin mesajla, ileteyim.

  • junkie  (15.10.14 10:27:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.