Bon jovi klibi

Bon jovi'nin bir klibi vardı; bir kız intihar etmek için binanın çatısına çıkmış yoldan geçerken bir delikanlı yerdeki ayakkabı tekini görüp kızı fark ediyor, koşarak çatıya çıkıp kızı vazgeçiriyor daha sonra kahve içip muhabbet ettikten sonra yolları ayırıyorlar, fakat kız bir türlü peşini bırakmıyor takip ediyor, çocuğunda sevgilisi var yüzüğünü gösteriyor git başımdan der gibi, baya sinirleniyor tabi sonra kız bunun üzerine koşarak yakınlardaki başka bi binanın çatısına çıkıp ayakkabısını aşağıya sallıyor ve yine başka bir delikanlıya rast geliyordu bu ayakkabının teki. Klibi bu kadar detaylı hatırlamama rağmen sözleri melodisi hakkında hiçbir şey hatırlamıyorum, herhalde kısa film tadındaki klibe kendimi çok kaptırmışım izlerken :D Böyle bir şeyi hatırlayan varsa, şimdiden çok teşekkürler :)

  • foma  (14.10.14 23:05:17 ~ 23:06:59)
@foma Maalesef bu değil, teşekkür ederim

  • a perfect lie  (14.10.14 23:13:22)
offf 1 saattir arıyorum
www.youtube.com

  • foma  (14.10.14 23:44:54 ~ 23:46:50)
@foma of of offf inanmıyoruum, ya ben acayip karıştırmışım, aylardır bon jovi klipleri izliyorum bulabilmek için ah!!!! Çok teşekkür ederim, çok! Bi yolculuk sırasında izlemiştim, o gün bi tek bon jovi kliplerini izlediğimi hatırlıyordum, hiç arctic monkeys düşünmemiştim :( gerçekten çok sağolun!!

  • a perfect lie  (14.10.14 23:56:43)